Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 28 Mart
28 mart 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 28 Mart
Vizyona Giren Filmler: 28 Mart

Vizyona Giren Filmler: 28 Mart

28 Mart 2014′te 4 yerli film olmak üzere toplam 8 film vizyona çıkarıldı. Adalet İçin, Binlerce Kez İyi Geceler, Güzel ve Çirkin, İçimdeki Çember, Kızım İçin, Meddah, Peri Masalı, Yves Saint Laurent  isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Adalet İçin
Arnaud des Pallieres’in yönettiği ve Mads Mikkelsen, David Kross, Denis Lavant ile Bruno Ganz’ın oynadığı Adalet İçin (Michael Kohlhaas), M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Binlerce Kez İyi Geceler
Erik Poppe’nin yönettiği ve Juliette Binoche, Nikolaj Coster Waldau, Lauryn Canny ile Adrianna Cramer Curtis’in oynadığı Binlerce Kez İyi Geceler (A Thousand Times Good Night),  M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Güzel ve Çirkin
Christophe Gans’ın yönettiği ve Vincent Cassel, Lea Seydoux, Andre Dussollier ile Eduardo Noriega’nın oynadığı Güzel ve Çirkin (La Belle et la Bete – Beauty and the Beast), Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

İçimdeki Çember
Deniz Çınar’ın yönettiği ve Fırat Çınar, Coşkun Çetinalp, Kadir Vurguncu ile Fadime Vurguncu’nun oynadığı İçindeki Çember, Çınar Film dağıtımıyla Çınar Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Kızım İçin
Hakan Haksun’un yönettiği ve Yetkin Dikinciler, Eda Ece, İnci Türkay ile Berke Üzrek’in oynadığı Kızım İçin, Pinema Film dağıtımıyla Avşar Film – Aktüel Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Meddah
Batur Emin Akyel’in yönettiği ve Münir Canar, Tuğçe Kumral, Evren Bingöl ile Tolga Evren’in oynadığı Meddah,  Duka Film dağıtımıyla İklim Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Peri Masalı
Biray Dalkıran’ın yönettiği ve Burcu Kıratlı, Emre Kızılırmak, Sedef Şahin ile Alp Korkmaz’ın oynadığı Peri Masalı, Pinema Film dağıtımıyla Eser Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.

Yves Saint Laurent
Jalil Lespert’in yönettiği ve Pierre Niney, Guillaume Gallienne, Charlotte Le Bon ile Laura Smet’in oynadığı Yves Saint Laurent, Chantier Films dağıtımıyla Moviebox tarafından vizyona çıkarılıyor.

Bunu Okuyun!

vizyona giren filmler 19 subat kulecanbazi com 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

19 Şubat 2016’da 4 film vizyona çıkarıldı.

29 ocak 2016 cuma vizyona giren filmler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

29 Ocak 2016’da 5 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir