Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 11 Nisan
11 nisan 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 11 Nisan
Vizyona Giren Filmler: 11 Nisan

Vizyona Giren Filmler: 11 Nisan

11 Nisan 2014′te 2′si yerli film olmak üzere toplam 8 film vizyona çıkarıldı. Büyük Budapeşte Oteli, Hayaletli Ev, Hayat Sana Güzel, Hızlı ve Korkusuz, Joe, Kaptan Amerika: Kış Askeri, Kendime İyi Bak, Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol, Rio 2 isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Büyük Budapeşte Oteli
Wes Anderson’un yönettiği ve Ralph Fiennes, F. Murray Abraham, Mathieu Amalric ile Adrien Brody’nin oynadığı Büyük Budapeşte Oteli (The Grand Budapest Hotel), Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Hayaletli Ev
Vincenzo Natali’nin yönettiği ve Abigail Breslin, Samantha Weinstein, Stephen McHattie ile David Hewlett’in oynadığı Hayaletli Ev (Haunter), Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Hayat Sana Güzel
Murat Şeker’in yönettiği ve Şevket Çoruh, Hande Katipoğlu, Timur Acar ile Tuba Ünsal’ın oynadığı Hayat Sana Güzel,  Warner Bros. dağıtımıyla Erler Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Hızlı ve Korkusuz
Mukunda Michael Dewil’in yönettiği ve Paul Walker, Naima McLean, Gys de Villiers ile Leyla Haidarian’ın oynadığı Hızlı ve Korkusuz (Vehicle 19),  Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı

Joe
David Gordon Green’in yönettiği ve Nicolas Cage, Tye Sheridan, Adriene Mishler ile Heather Kafka’in oynadığı Joe,  M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Kaptan Amerika: Kış Askeri
Anthony Russo ile Joe Russo’nun yönettiği ve Chris Evans, Scarlett Johansson, Sebastian Stan ile Anthony Mackie’nin oynadığı Kaptan Amerika: Kış Askeri (Captain America The Winter Soldier), UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.

Kendime İyi Bak
Serhan Arslan ile Ruhi Yapıcı’nın yönettiği ve Çağdaş Onur Öztürk, Aslı Tandoğan, Begüm Birgören ile Filiz Ahmet’in oynadığı Kendime İyi Bak, Pinema Film dağıtımıyla Oak Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Rio 2
Carlos Saldanha’nın yönettiği ve Anne Hathaway, Jesse Eisenberg, Jamie Foxx ile Jemaine Clement’in seslendirdiği animasyon film Rio 2,  Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

2014un en iyi ask filmleri 660x330 310x165 - 2014’ün En İyi Aşk Filmleri

2014’ün En İyi Aşk Filmleri

2014 Türk sinemasında romantizmin dorukta olduğu yıllardan biri oldu.

21 kasim 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 21 Kasım

Vizyona Giren Filmler: 21 Kasım

21 Kasım 2014′te 5′i yerli film olmak üzere toplam 7 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir