Ana Sayfa / Yaşam / Alışveriş / UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Maç Topu “adidas Finale Lisbon”
uefa sampiyonlar ligi resmi mac topu adidas finale lisbon 660x330 660x330 - UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Maç Topu "adidas Finale Lisbon"
UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Maç Topu

UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Maç Topu “adidas Finale Lisbon”

adidas,UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Maç Topu “adidas Finale Lisbon”u tanıtıldı.

Portekizin’in Denizcilik Mirasından İlham Alındı
Topun üzerinde bulunan mavinin farklı tonları, hem gökyüzünün hem de denizin Lizbon’un denizcilik tarihinde sahip olduğu önemi yansıtıyor. Turuncu ise, Lizbon’un çok sayıdaki tepesine yayılmış sayısız noktadan izlenebilen, başkentin turuncu çatılı evlerini temsil ediyor.

Top, vuruş noktasında optimal kavrayış sağlayacak şekilde tasarlanan bir dış yüzey dokusuna sahip. UEFA Şampiyonlar Ligi logosunun tasarımını esas alan resmi maç topunun üzerine termal olarak yapıştırılan yıldız paneli, kusursuz bir yüzey ve üstün performans sağlıyor.

Arjantinli yıldız Lionel Messi de, Resmi Maç Topu adidas Finale Lisbon ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Finale Lisbon muhteşem! Top, gerçekten oyunun seviyesini belirliyor ve adidas toplarını her geçen yıl daha da geliştirmeyi başarıyor.” dedi.

Top ilk olarak UEFA Şampiyonlar Ligi’nin 3. tur karşılaşmalarında kullanılacak. adidas Finale Lisbon, adidas mağazaları ve yetkili adidas satıcılarında 388 TL’lik fiyatıyla satışa sunulmaya başlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir