KAÇIRMA
Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Türkiye’de!
samsung galaxy s6 ve galaxy s6 edge turkiyede 660x330 660x330 - Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Türkiye'de!
Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Türkiye'de!

Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Türkiye’de!

İnci beyazı, safir siyahı, altın platin renk temaları ile Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’ler, 10 Nisan tarihi itibarıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

Samsung Gücü Eşsiz Tasarımla Birleştirdi
Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge, metal ve camın kusursuz bir işçilikle buluşmasından doğdu. Güçlü performansın eşşiz tasarımla birleşmesinden doğan Galaxy S6 edge, ilk çift kenar ekranlı tasarımı ile benzersiz ve çarpıcı bir estetiğe sahip.  S6 ve S6 edge inanılmaz canlı, parlak ve hızlı görüntüler sunan ön ve arka kamerası, F1.9 mercekleri, hem ön (5MP) hem de arka (16MP) kameralarda yer alan yüksek çözünürlüklü sensörleri ile karanlıkta dahi daha net ve parlak görüntü alınmasını sağlıyor.

Samsung Galaxy S6 edge
Samsung Galaxy S6 edge

MWC 2015 “En İyi Ürün” Ödülü’nün Sahibi
Samsung Galaxy S6 edge tanıtımının ve pazara sunulmasının üzerinden henüz oldukça az zaman geçmesine rağmen, küresel pazardaki ödülleri toplamaya şimdiden başladı. Mobil Dünya Kongresi 2015’te özel “En İyi Yeni Telefon” ödülüne layık görüldü. Ödül fuar sırasında lanse edilen en iyi yeni cihaza veriliyor. Samsung, 2014’te Samsung Gear Fit’in ödüle layık görülmesinin ardından iki yıl üst üste bu ödülü almış oldu.

Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S6

Dört Farklı Ülkeden “Çevre Dostu” Ürün Sertifikası
Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in en büyük pazarları arasında yer alan ABD, Birleşik Krallık, Rusya ve Brezilya’da çevre dostu ürün sertifikaları aldığını açıkladı. Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge, en yeni teknolojilere dayanan performanslarının yanı sıra çevreci özellikleriyle büyük beğeniyle karşılanıyor.

Her iki akıllı telefonun ambalajları yüzde 100 geri dönüştürülmüş kâğıttan üretildi ve toksik malzeme kriterlerini tamamıyla karşılıyor. Buna ek olarak Samsung, çevresel etkileri daha ürün geliştirme gibi çok erken bir aşamada değerlendirmeye başladı. Örneğin, şarj cihazında kullanılan plastiğin yüzde 20’si geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor ve paketlerin üzerindeki ya da kullanım kılavuzlarındaki yazılar petrol solventleri yerine soya mürekkebi kullanılarak basılıyor.

Çevreci yaklaşımını yenilikçi bakış açısıyla birleştiren Samsung, çevre dostu bir sistem yaratmak için gösterdiği çabayla hızlı şarj ve Ultra Güç Tasarrufu Modu gibi uygulamalarla enerji verimliliği için ileri teknolojiden yararlanıyor.

10 Nisan tarihinden itibaren inci beyazı, safir siyahı ve platin sarısı renklerle tüketicilerle buluşan ve 32,64 ve 128 GB’lık seçenekleri bulunan Samsung Galaxy S6 2499 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yine aynı tarihten itibaren raflardaki yerini alacak olan Galaxy S6 edge’in ise 2999 liradan başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşuluyor.

Yeni akıllı telefonların topaz mavisi ve zümrüt yeşili renge sahip modelleri ise Mayıs ayından itibaren Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bunu Okuyun!

samsung galaxy s9 ve s9 teknik ozellikleri kulecanbazi com 660x330 310x165 - Samsung Galaxy S9 Ve S9+ Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S9 Ve S9+ Teknik Özellikleri

Samsung Electronics, İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde (MWC) Galaxy S9 ve S9+ modellerini …

samsung galaxy s5 ile huzurlu tatil 660x330 310x165 - Samsung Galaxy S5 İle Huzurlu Tatil

Samsung Galaxy S5 İle Huzurlu Tatil

Galaxy S5 ile, tatil döneminde hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellik sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir