Ana Sayfa / Yaşam / Alışveriş / Sakalın İçin İhtiyacın Olan Tek Bıçak
sakalin icin ihtiyacin olan tek bicak kulecanbazi com 660x330 - Sakalın İçin İhtiyacın Olan Tek Bıçak
Sakalın İçin İhtiyacın Olan Tek Bıçak

Sakalın İçin İhtiyacın Olan Tek Bıçak

Philips, devrim niteliği taşıyan yeni ürünü Oneblade ile erkeklerin sakal bakımına tek bir bıçak ile pratik ve fonksiyonel bir çözüm sunuyor.

Philips OneBlade, sakallı veya kirli sakallı bir tarza sahip erkeklerin tek bir cihazla sakallarına istedikleri şekli vermelerini mümkün kılıyor. Takıp çıkarılabilir başlıklara sahip olan OneBlade ile her uzunluktaki sakalı kısaltabilir, keskin kenarlı bıçağı ile kolayca şekillendirebilir ve tıraş olabilirsiniz.

Cilt için son derece güvenli bir tıraş imkanı sunan Oneblade, çift taraflı bıçağı sayesinde istenilen yönde kullanılabilir olmasının yanı sıra, sağladığı net görüş açısıyla da hızlı ve pratik bir tıraşa olanak sunuyor. Benzersiz bıçak teknolojisine sahip kesiciler saniyede 200 defa hareket ederek başka hiç bir ek yönteme başvurmadan her uzunluktaki sakalı OneBlade kolayca tıraş eder.

Su geçirmez özelliği ile ıslak ya da kuru kullanılabilen Philips OneBlade, musluk suyu altında kolayca temizlenirken aynı zamanda köpüklü veya köpüksüz tıraşı mümkün kılıyor. Tıraş bıçağı ile tıraş makinasının özelliklerini tek bir üründe buluşturan bu benzersiz ürün erkeklerin vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday…

3 farklı model ile kullanıcıların beğenisine sunulan Philips Oneblade’in önerilen perakende satış fiyatı QP2510/11 için 189,99TL, QP2520/20 için 219,99TL ve QP6505/20 için 429,99TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir