parmak izi
Realty Turkey Rehberliğinde Türk Vatandaşlığı Başvurusu

Realty Turkey Rehberliğinde Türk Vatandaşlığı Başvurusu

Türkiye’nin ilk uluslararası yatırım portalı olan realtyturkey.com ile, yabancı yatırımcılar, gerekli şartları karşılamak kaydıyla, Türk vatandaşı olma hakkı kazanır. Türk vatandaşı olmak uluslararası yatırımcılar için birçok avantaj barındırır. Yaşam giderleri ideal düzeyde olan, sayısız başarılı medikal kurum ve eğitim kurumlarına sahip Türkiye, taraf olduğu ticaret anlaşmaları ve AB ile devam eden Gümrük Birliği sayesinde, iş adamlarına birçok ayrıcalık sağlar. Türk vatandaşlığı, 2018 yılında yaklaşık %20 oranında büyüyen emlak piyasasında, indirime giden gayrimenkul fiyatlarından faydalanmanıza olanak tanır. Türk pasaportu; Güney Amerika, Asya, Japonya, Singapur, Güney Kore’nin de dahil olduğu 100’ü aşkın ülkeye, vizesiz giriş yapabilme imkanı tanırken, birçok ülkeden de kolay vize almanıza imkan tanır. İkamet için herhangi bir gerekliliğin bulunmadığı Türkiye, aynı zamanda çift vatandaşlığa da izin verir.

realty turkey rehberliginde turk vatandasligi basvurusu 2 kulecanbazi com 660x330 - Realty Turkey Rehberliğinde Türk Vatandaşlığı Başvurusu
Realty Turkey

Yatırım Yoluyla Türk Vatandaşlığının En Kolay Adresi: Realty Turkey

18.09.2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren, yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı elde edilmesi hakkında düzenleme (Değişiklik Yönetmeliği), yabancıların vatandaşlık kazanmasına ilişkin birçok prosedürde kolaylık getirmektedir. Türk Vatandaşlık Kanunu’nun Uygulanması Hakkında Yönetmelik’in, bazı maddelerini yeniden düzenleyen Değişiklik Yönetmeliği’ne göre, Türk vatandaşlığı kazanılması için gerekli yatırım tutarı önemli ölçüde azaltılmaktadır. Bu avantaj hem Türkiye’de iş kurmak isteyen hem de Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapanlar için geçerlidir.

Realtyturkey.com, yatırımla Türk vatandaşlığı programı ile, 6 – 8 aylık bir sürede Türk vatandaşı olma fırsatı sunmaktadır. Bu süre, başvuru sırasına göre, en uzun 1 yıl içerisinde tamamlanır. 4 temel aşamadan oluşan bu programa göre, Türkiye sınırları içerisinde 250.000 USD değerinde bir gayrimenkul yatırımı yapan uluslararası yatırımcılar, Türk vatandaşı olma hakkı elde eder. Değeri 250.000 USD altında olan, ancak toplamı bu tutara ulaşan, birden fazla gayrimenkul satın alınması halinde de söz konusu avantajdan faydalanılabilir. Gayrimenkul yatırımı ile vatandaşlık kazanan kişilerin, yabancı eşleri, ergin olmayan ya da bağımlı yabancı çocukları, vatandaşlık alabilir.

realty turkey rehberliginde turk vatandasligi basvurusu 3 kulecanbazi com 660x330 - Realty Turkey Rehberliğinde Türk Vatandaşlığı Başvurusu

En Kârlı Konut Projeleri ile Türk Vatandaşlığı

Realty Turkey tarafından sunulan yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı programının ilk aşaması, vekalet sözleşmesi imzalanan müşteri için, başvuru belgelerinin toplanması ve müşteriye gayrimenkul yatırımı için, gereksinim duyduğu konutun seçilmesinde rehberlik edilmesidir. Realtyturkey.com portalında yer alan konut projeleri, en doğru ve en karlı yatırımı yapmanız için sayısız seçenek sunar.

realty turkey rehberliginde turk vatandasligi basvurusu 4 kulecanbazi com 660x330 - Realty Turkey Rehberliğinde Türk Vatandaşlığı Başvurusu
Realty Turkey

Portalda bulunan konut projeleri, lokasyon, proje türü, fiyat aralığı, yatak odası ve alan kriterleri özelleştirilerek rahatlıkla incelenebilir. İlginizi çeken konut projeleri hakkında proje iletişim formunu doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Konutun tapusu alındığında ikinci aşamaya geçilir ve Realty Turkey, vatandaşlık için başvuruda bulunur. Başvuru işlemleri, vatandaşlık başvurunun onaylanması ve Türk pasaportunun müşteriye teslimi ile tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir