Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / ‘Pek Yakında’da Rol Almak İsteyen Kimler Var?
pek yakinda da rol almak isteyen kimler var 660x330 660x330 - 'Pek Yakında'da Rol Almak İsteyen Kimler Var?
'Pek Yakında'da Rol Almak İsteyen Kimler Var?

‘Pek Yakında’da Rol Almak İsteyen Kimler Var?

Son dönemin en gündemde olan filmiyle iş birliği yaparak Cem Yılmaz’ın son filmi “Pek Yakında”nın ana sponsoru olan Pepsi’den eğlenceli ortaklığın ilk sürprizi! Pepsi, sevenlerine “Pek Yakında”filminde rol alma ve kahkahalarla dolu sete konuk olma fırsatı sunuyor.

Pepsi ‘Pek Yakında’ filminde, benzeri Hollywood yapımlarında gerçekleştirilen bir uygulamayı Türkiye’de ilk kez hayata geçirerek, ilginç bir sürprize imza atacak. “Pek Yakında”da rol almak veya çekimleri setten izlemek isteyen Pepsiciler, www.pepsiylepekyakindasetteyim.com adresinden ya da  #PepsiylePekYakindaSetteyim hashtag’inden başvuru yaparak, çok özel bir deneyim yaşayacak.

www.pepsiylepekyakindasetteyim.com sitesi üzerinden düzenlenen video yarışması ile bu harika fırsatı elde edecek olanların tek yapması gereken ise G.O.R.A. filminde yer alan “Ateş Başı” sahnesini kendi imkânları ve yaratıcılığı ile yeniden çekip, en çok oyu almak olacak.

En çok beğeni alan 10 video arasından Cem Yılmaz tarafından seçilecek ilk 2 videonun sahibi, Ekim 2014’te vizyona girecek “Pek Yakında” filminde oyuncu olmaya hak kazanacak. Başvuruları 6 Temmuz’da sona erecek olan ve ilk 3 günde 1.450 kişinin başvurduğu yarışmanın kazananları ise 7 Temmuz günü www.pepsiylepekyakindasetteyim.com adresi üzerinden ve “Pek Yakında” filminin sosyal medya hesaplarından açıklanacak. Binlerce katılımdan kriterlere uygun olan çok sayıda video için oylama büyük bir heyecanla sürüyor.

Değerlendirmeler sonucunda ilk ikiye giren şanslı Pepsi severler Cem Yılmaz, Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda, Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu’nun rol aldığı “Pek Yakında” filminde oyuncu olmaya hak kazanacak. Finale kalan diğer katılımcılar da “Pek Yakında” filminin setine misafir olma şansına kavuşacaklar.

G.O.R.A.  “Ateş Başı” Sahnesi

Bunu Okuyun!

iftarlik gazozun galasinda gozyaslari sel oldu 660x330 310x165 - İftarlık Gazoz'un Galasında Gözyaşları Sel Oldu

İftarlık Gazoz’un Galasında Gözyaşları Sel Oldu

Yüksel Aksu’nun yazıp yönettiği, başrolünü Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar’ın paylaştığı İFTARLIK GAZOZ filminin …

cem yilmaz ali baba ve 7 cuceler filmiyle izmirde 660x330 310x165 - Cem Yılmaz “Ali Baba ve 7 Cüceler” Filmiyle İzmir'de

Cem Yılmaz “Ali Baba ve 7 Cüceler” Filmiyle İzmir’de

Cem Yılmaz ve “Ali Baba ve 7 Cüceler” filminin başrol oyuncuları Cinemaximum sinemalarında yapılacak bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir