Müzede Bir Gece : Lahitteki Sır

Müzede Bir Gece : Lahitteki Sır

Müzede Bir Gece serisinin en vahşi ve macera dolu filmine hazır olun. Larry Daley (Ben Stiller) yeni karakterleri, büyü sonsuza dek kaybolmadan bir araya getirmek için destansı bir seyahate çıkıyor.

Dünyanın en görkemli müzelerinde yürüdüğünüzü ve etrafınızdaki tarihin canlandığını düşünün. Bu Müzede Bir Gece için başlangıç noktası oldu ve dünya çapında izleyiciyle yaklaşık 1 milyar dolar hasılat yaptı. Şimdi, üçüncü bölüm tüm sevilen karakterleri görülmemiş bir macera için bir araya getiriyor.

Ben Stiller tekrar müze güvenlik görevlisi Larry Daley rolünde, filmin yapımcılığını ve yönetmenliğini Shawn Levy üçüncü kez üstlenmiş durumda.

Geceleri hayat bulan New York müzesi’nde tuhaflıklar baş gösterir ve gece operasyonlarına atanan Larry bunun nedenini aramaya başlar. Sihirli bir şekilde yaratıklara can veren tablet yok olmaya başlar ve tableti yenilemenin tek yolu Britanya Müzesi’nde olabilir. Müzeyi kurtarmak için her şeyi yapacak olan Larry, oğlu Nick ile birlikte New York’tan Londra’ya tabletin sırlarını çözmek için seyahat eder.

Müzede Bir Gece serisi dünyada büyük ses getirdi ancak Shawn Levy ve Ben Stiller’ın üçüncü bir gecenin olacağına karar vermeleri biraz zaman aldı.”Ben ile birlikte belirleyici bir son, aynı zamanda üçüncü film için neden arıyorduk.” diyor Levy. Tabletin yok oluş ihtimali aklımıza geldiğinde filmin temasını belirledik ve bu biz film yapımcılarını motive eden unsur oldu. Yeni filmde sadece yeni bir müzeye gitmekle kalmıyor, aynı zamanda hayat veren sihir için savaşıyoruz”

Levy hikayeyi belirlediğinde, mimarı olduğu olağanüstü dünyaya dönmek için sabırsızlanıyordu. “Yeni film mizah dolu aynı zamanda zaferin ve zorlayıcı etkenlerin kalp ısıtan bir tarafı var. Yarattığım dünyanın ve maceraların önceliklerine çok önem verdim” diye ekliyor.

Shawn Levy’nin yönettiği ve Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson ile Ben Kingsley’in oynadığı Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır (Night at the Museum: Secret of the Tomb), 02 Ocak 2015’de The Moments Entertainment tarafından vizyona çıkarılıyor.

Bunu Okuyun!

dunyalar carpisiyor evim 660x330 310x165 - Dünyalar Çarpışıyor "Evim"

Dünyalar Çarpışıyor “Evim”

Kendi halkı tarafından kovalanan ve dünyamıza gelen sevimli ziyaretçi Of,

uyumsuz serisinden kuralsiz 660x330 310x165 - Uyumsuz Serisinden: Kuralsız

Uyumsuz Serisinden: Kuralsız

Kuralsız, toplumdaki uyumsuzların sonunun gelmesinden üç gün sonra,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir