Ana Sayfa / Kültür Sanat / Etkinlik / Madagascar Live Show İstanbullularla Buluştu
madagascar live show istanbullularla bulustu 660x330 660x330 - Madagascar Live Show İstanbullularla Buluştu
Madagascar Live Show

Madagascar Live Show İstanbullularla Buluştu

Madagascar’ın canlı sahne şovu Madagascar Live, Finansbank ana sponsorluğuyla ilk kez Türkiye’de! 31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde Ülker Sports Arena’da İstanbullu hayranlarıyla buluşan kahkaha dolu eğlencenin bir sonraki durağı Ankara olacak.

Dreamworks’ün tüm dünyada gişe rekorları kıran Madagascar filminin karakterleri, orijinal film senaryosundan ilham alınarak hazırlanan Madagascar Live canlı sahne şovuyla Türk seyircisiyle buluşuyor. IEG Family ve Stage Entertainment işbirliği ve Finansbank ana sponsorluğu ile Türkiye’de ilk kez sahnelenen gösteri, 31 Ocak 1 Şubat tarihlerinde Ülker Sports Arena’da İstanbullu hayranlarıyla buluştu.

Sömestrin en eğlenceli gösterisi İstanbul’daydı
Türkiye turnesine Bursa’dan başlayan Madagascar Live, 31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde İstanbullu çocukları büyülü bir dünyayla tanıştırmak üzere Ülker Sports Arena’da sahne aldı. Sanat ve cemiyet dünyasından Çağla Şikel, Gül Gölge-Murat Saygı, Fatoş Sarıgül, Irmak Ünal, Asuman Krause, Deniz Pulaş, Şebnem Özinal ve Yeliz Yeşilmen gibi ünlü isimlerin de katıldığı gösterilerde, büyük küçük herkes sömestrin en renkli sahne şovunda eğlenceye doydu.

Çocukların karne tatiline renk katan, eğlenceli hikaye anlatımı, dans ve müzikle birleştirerek görsel bir şölen sunan Madagascar Live, 7-8 Şubat tarihlerinde Congresium Ankara’da çocuklara merhaba diyecek.

Haylazlar Türkiye’de…
Madagascar Live gösterisi aslan Alex, zebra Marty, zürafa Melma ve su aygırı Gloria’nın New York Hayvanat Bahçesi’nden, Kral Julien’in çılgın Madagascar dünyasına uzanan kaçış serüvenlerini konu alıyor. Gerçekçi sahne kurulumları, kostümler ve müzikle sımsıcak bir arkadaşlık hikayesi anlatıyor. Toplam 25 karakterin sahne aldığı gösteri, izleyenleri Central Park Hayvanat Bahçesi’nden Madagascar’ın sahillerine taşıyor.

Bunu Okuyun!

broadwayin yesil devi somestirde istanbulda shrek the musical zorlu psmde 660x330 310x165 - Broadway'in Yeşil Devi Sömestirde İstanbul'da! Shrek The Musical Zorlu PSM’de!

Broadway’in Yeşil Devi Sömestirde İstanbul’da! Shrek The Musical Zorlu PSM’de!

Kalbi de en az kendisi kadar dev olan Shrek’in beyaz perdeden Broadway’e taşınan öyküsü, Zorlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir