Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / Kamu Persoline Özel Elektrik Tarifesi
kamu persoline ozel ilk elektrik tarifesi kulecanbazi com 660x330 - Kamu Persoline Özel Elektrik Tarifesi
Kamu Persoline Özel Elektrik Tarifesi

Kamu Persoline Özel Elektrik Tarifesi

Aylık elektrik faturası ortalama 82 lira ve üzerinde olan kamu çalışanı ya da emekliler ile 3 yakını, ‘Enerjim Kamu’ tarifesine geçerek bir yıl boyunca elektriği yüzde 5 indirimli fiyattan kullanabilecek.

CK Akdeniz Elektrik, ‘Enerjim Kamu’ tarifesi ile Türkiye genelinde başka bir ilke daha imza attı. Antalya, Burdur ve Isparta başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde elektrik satış hizmeti veren CK Akdeniz Elektrik’in yeni tarifesi ‘Enerjim Kamu’, sektörde kamu personeline sunulan ilk ve tek tarife olma özelliğini taşıyor.

Aylık elektrik faturası ortalama 82 lira ve üzerinde olan kamu çalışanı ya da emeklilerinin yararlanabileceği tarifede ulusal elektriğin birim fiyatı üzerinden yüzde 5 indirim yapılıyor. Söz konusu tarifeden kamu personelinin yanı sıra serbest tüketici hakkı olan üç yakını da faydalanabiliyor.

Tüm Kamu Persolini Kapsıyor
Devlet Personel Başkanlığı verilerine göre Türkiye genelinde emekli kamu personeli dışındaki kamu çalışanlarının sayısı yaklaşık 3,3 milyon kişiyi buluyor. Bu çerçevede serbest tüketici hakkı olan her kamu çalışanı ve emeklisinin yanı sıra aynı şartları taşıyan 3 yakınına da indirimli elektrik fırsatı sunan CK Akdeniz Elektrik’in yeni tarifesi Enerjim Kamu, milyonlarca kişiyi kapsıyor.

Elektrik perakende satışında kamu segmentine yönelik başka bir tarife olmadığının altını çizen CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, “Bu alanda bir eksik olduğunu görerek çalışan ve emekli ayrımı yapmaksızın tüm kamu personelini kapsayan ‘Enerjim Kamu’ tarifesini çıkardık. Abonelerimizin farklı beklentilerine yanıt vermek, sektörde ilklere imza atmak bizi mutlu ediyor. Enerjim Kamu tarifesine geçmek isteyenlerin serbest tüketici şartlarını taşımaları ve kamu personel kimliğini ibraz etmeleri gerekiyor” dedi.

2013 yılından bugüne kadar yaptığı kampanyalar ve indirimli tarifeler ile abonelerine yaklaşık 200 milyon lira avantaj sağlayan CK Akdeniz Elektrik’in yeni ve mevcut tarifelerinden yararlanmak için Müşteri Hizmet Merkezleri’ne veya N Kolay şubelerine giderek serbest tüketici sözleşmesi imzalamak ya da başvuruda bulunmak için 0850 226 07 07 numaralı çağrı merkezini aramak yeterli oluyor.

Bunu Okuyun!

elektrik abonesi olmanin en kolay yolu kulecanbazi com 660x330 310x165 - Elektrik Abonesi Olmanın En Kolay Yolu

Elektrik Abonesi Olmanın En Kolay Yolu

Elektrik hayatımızn en önemli unsurlarından biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir