KAÇIRMA
Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / İstanbul Akvaryum’da Beslenme Saati
istanbul akvaryumda beslenme saati 660x330 - İstanbul Akvaryum'da Beslenme Saati
İstanbul Akvaryum'da Beslenme Saati

İstanbul Akvaryum’da Beslenme Saati

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum ‘da her gün gerçekleştirilen balık besleme seansları kaçırılmayacak bir görsel şov sunuyor. İstanbul Akvaryum’un ana tankında yer alan hemşire köpekbalıkları, vatozlar, orfozlar ve diğer canlıların beslenmesi Pazartesi günleri hariç her gün saat 11.00’da Panama tünelinin önünde heyecanla izleyicileriyle buluşuyor.

Yine ana tankta yer alan kum kaplanı köpekbalıklarının beslemesi Çarşamba ve Pazar günleri saat 14:30’da gerçekleştirilirken, Amazon Yağmur Ormanları’nda yer alan caiman timsahları ise Cumartesi günleri saat 16:00’da uzun ve sağlıklı bir yaşam için besleniyorlar.

Çocuklara ve meraklılarına muhteşem bir görsel şov sunarak gerçekleştirilen balık besleme seansları ile izleyiciler, hangi balığın nasıl bir beslenme alışkanlığının olduğunu ve balıkların besin gereksinimlerini canlı olarak görme şansı yakalıyor.

Her gün akvaryum içerisinde yapılan anons ile başlayan balık besleme seansı ile Akvaryum sakinlerinin heyecanlı yemek saatine ortak olabilir, yaşam alanlarında gerçekleştirdikleri kapışmaya şahitlik edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir