Ana Sayfa / Kültür Sanat / Etkinlik / Garanti Caz Yeşili İle Pannonica Jazz
garanti caz yesili ile pannonica jazz 660x330 660x330 - Garanti Caz Yeşili İle Pannonica Jazz
Garanti Caz Yeşili İle Pannonica Jazz

Garanti Caz Yeşili İle Pannonica Jazz

Bodrum’un tek caz performans mekanı olan Pannonica Jazz,klasik cazdan avantgart tarza, farklı alanlardan değerli müzisyenleri ağırlayarak, kaliteli müzik dinlemek isteyenler için yeni bir soluk oluyor.

Müzik direktörlüğünü, Türkiye’nin önde gelen caz besteci ve müzisyeni Ali Perret’nin yürüttüğü Pannonica Jazz Bistro Lounge, Bodrum’da müzikseverler için buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Adını, ünlü ‘Caz Barones’i, Rothschild Ailesi’nin kızı, Kathleen Annie Pannonica de Koenigswarter alan Pannonica Jazz Bistro Lounge, caz ve iyi müzik tutkunlarını Garanti Caz Yeşili ile Türk ve yabancı müzisyenlerle bir araya getiriyor.

Pannonica Jazz, yaz aylarında müzikseverler için her gün açık…
Pannonica Jazz, Garanti Caz Yeşili desteği kapsamında, yaz ayları programında yer alan konserler serisi ile müzikseverler için her gün açık olacak. Yabancı ve yerli müzisyenlerin de katılımıyla jam sessionların gerçekleştiği Pannonica Jazz, müzikseverler için çekim noktası oluyor.

Pannonica Jazz’da Yıldızlar Karması
Pannonica Jazz’ın temmuz ayı programında caz dünyasının yıldızları yer alıyor. Temmuz ayında usta müzisyen Neşet Ruacan’ı, yumuşak yorumuyla vokalde Şenay Lambaoğlu’nu, kuvvetli sesi ve performansıyla vokalde Evrim Özsuca’yı, müziğin yükselen yeteneklerinden Elif Turan’ı, güçlü sesi ile Çağıl Kaya’yı, özgün yaklaşımıyla piyanist Uğur Güneş’i ve enerjik çalışıyla hammon org’da Yavuz Darıdere’yi müzikseverler Pannonica Jazz sahnesinde izleyebilecekler.

DJ Performansları ve jam sessionlar
Pannonica Jazz’da, yaz aylarında her gece farklı temalarda DJ performansları gerçekleşiyor. Konser sonrası gerçekleşen olan DJ setleri gece 24.00’ten itibaren başlıyor.

DJ set programı, pazartesi akşamları blues, salı akşamları soul, çarşamba akşamları funky grooves, perşembe akşamları electro swing, cuma akşamları latin grooves, cumartesi akşamları ghetto funk (vintage remix) ve pazar akşamları ise eclectic konseptinde gerçekleşiyor.

DJ programına, müzisyenlerin de  katılacağı jam sessionlar müzikseverlere eşsiz anlar yaşatıyor.

Pannonica Jazz Temmuz ayı programı
Pannonica Jazz temmuz ayı programı 2, 3 ve 4 Temmuz’da piyanoda Uğur Güneş ve vokalde Elif Turan performansı ile başlıyor. 5 Temmuz’da vokalde Elif Turan ve gitarda Neşet Ruacan, 9 ve 10 Temmuz’da piyanoda Uğur Güneş ve vokalde Elif Turan, 11 Temmuz’da vokalde Çağıl Kaya, piyanoda Uğur Güneş, 12 Temmuz’da vokalde Çağıl Kaya, gitarda Neşet Ruacan, 16, 17 ve 18 Temmuz’da piyanoda Uğur Güneş, vokalde Şenay Lambaoğlu, 19 Temmuz’da vokalde  Şenay Lambaoğlu ve gitarda Neşet Ruacan, 23 Temmuz’da piyanoda Uğur Güneş, vokalde Evrim Özsuca, 24 ve 25 Temmuz’da vokalde Evrim Özsuca ve hammonda orgda Yavuz Darıdere, 26, 27 ve 28 Temmuz’da vokalde Evrim Özsuca, gitarda Neşet Ruacan, 29, 30 ve 31 Temmuz’da vokalde Evrim Özsuca ve piyanoda Uğur Güneş Pannonica Jazz sahnesinde müzikseverlerle buluşacaklar.

Bunu Okuyun!

metin hara ve adriana lima bodrumda kulecanbazi com 990x660 310x165 - Metin Hara ve Adriana Lima Bodrum'da

Metin Hara ve Adriana Lima Bodrum’da

Metin Hara ve Adriana Lima çiftinin Bodrum tatili dolu dizgin devam ediyor.

bodrumda permakultur tasarimi atolyesi 660x330 310x165 - Bodrum'da Permakültür Tasarımı Atölyesi

Bodrum’da Permakültür Tasarımı Atölyesi

Karya Akademi, Slow Food Bodrum işbirligi ile 16-17 Ocak 2016 tarihlerinde Toplumsal Ekolojist ve Permakültür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir