Ana Sayfa / İş Dünyası / Otomobil / Fiesta Red ve Fiesta Black ile Aşkın Ateşi
fiesta red ve fiesta black ile askin atesi 660x330 660x330 - Fiesta Red ve Fiesta Black ile Aşkın Ateşi
Fiesta Red ve Fiesta Black

Fiesta Red ve Fiesta Black ile Aşkın Ateşi

Şubat ayında pazara sunulan ve yolların tozunu attıracak Fiesta Red ve Fiesta Black Serisi için, eğlenceyi sınırların ötesinde yaşatan bir kampanyaya start veriliyor: #BeniSeviyorsan.

Kullanıcıların “Kiraz Mevsimi” dizisinin başrol oyuncularının yer aldığı örnek meydan okuma videolarını izleyerek, sevgililerine meydan okudukları ve eğlenceli bir görev verdikleri kampanya; keyifli içeriği ile gizli bir rekabet yaşatırken, aralarında tatil veya akşam yemeği gibi sürpriz hediyeleri de barındırıyor.

Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgiler BeniSeviyorsan.com’da yer alıyor. Web sitesinde örnek meydan okuma videoları izlenebilirken, kullanıcılar tarafından paylaşılan meydan okumalar da görülebiliyor.

Siz de #BeniSeviyorsan hashtagiyle, sevgilinize eğlenceli bir görevle meydan okuyun. Görevi tamamlasın, aşkını ispatlasın. Üstelik birbirinden eğlenceli sürpriz hediyeler kazanın!

Fiesta Red ve Fiesta Black Tasarımı İle Göz Dolduruyor
Ford’un 3 yıl üst üste “Uluslararası Yılın Motoru Ödülü”nü kazanan 1.0-Litre EcoBoost motorunun, 140 PS’lik güce sahip yeni neslini eşsiz bir tasarımda buluşturan Fiesta Red ve Fiesta Black Serisi, otomobil tutkunlarının araçlarına olan aşkını doruklara çıkarmak için üretildi. Litre başına üretilen güç kategorisinde seri üretim otomobiller arasında rekoru elinde bulunduran Fiesta Red Edition ve Fiesta Black Edition modelleri bu anlamda Bugatti Veyron veya Ferrari 458 Speciale’yi geride bırakıyor.

Tasarımındaki detaylarında dikkat çekici ayrıntıları barındıran Fiesta Red Edition ve Black Edition, gövdesinde kontrast renkleri barındırıyor. Fiesta Black Edition’da ana gövde rengi, özel bir parlak uygulamayla tamamlanan siyah renkte iken, tampondaki hava girişleri, yan aynalar ve tavanda kırmızı renk kullanılıyor. Fiesta Red Edition’da ise ana gövde rengi kırmızı iken diğer detaylarda siyah renge yer veriliyor.

Fiesta Red Edition ve Black Edition serisinin iç mekanında, kırmızı detaylara sahip spor koltuklar, kırmızı dikişli deri direksiyon simidi, metal pedallar ve ambiyans aydınlatması gibi detaylarla spor otomobil tutkunlarının beklentileri karşılanıyor.

Fiesta Red ve Black 58.500 TL’den başlayan fiyatlarla pazara sunuluyor.

Bunu Okuyun!

kiraz mevsimi yeni sezon tanitim videosu yayinlandi 660x330 310x165 - Kiraz Mevsimi Yeni Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı

Kiraz Mevsimi Yeni Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı

FOX’un beğeni ile takip edilen dizisi Kiraz Mevsimi’nin yeni sezon tanıtım videosu yayınlandı.

aklinda sadece cinayetler yok 660x330 310x165 - Aklında Sadece Cinayetler Yok!

Aklında Sadece Cinayetler Yok!

Herkes Ayşe Erbulak’ı,  Türkiye’nin  Agatha Christie’si olarak biliyor. Bildiğiniz gibi Agatha Christie “Polisiye ve Cinayet” romanlarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir