Ana Sayfa / Yaşam / Alışveriş / Alışverişin Kurtarıcısı Broşürlere Ulaşmak Artık Çok Kolay!
alisverisin kurtaricisi brosurlere ulasmak artik cok kolay kulecanbazi com 660x330 - Alışverişin Kurtarıcısı Broşürlere Ulaşmak Artık Çok Kolay!
Alışverişin Kurtarıcısı Broşürlere Ulaşmak Artık Çok Kolay!

Alışverişin Kurtarıcısı Broşürlere Ulaşmak Artık Çok Kolay!

Biliyoruz, hepimiz en kısa sürede en avantajlı alışverişi yapmak istiyoruz. Hem çok zamanımızı almasından kaçınıyoruz hem de hayatın bu koşuşturmacası içinde bir de marketleri dolaşmakla yorulmak istemiyoruz. Bir de sizi bilmem ama benim en sevdiğim şey alışveriş öncesi broşür incelemektir Neden mi? Çünkü broşürlerde karşıma birçok farklı, belki de daha önce hiç kullanmadığım ürün çıkıyor. Alışverişe gitmeden önce o ürünleri incelemek, kendime en uygun olanını bulmak, alışverişimi hem bütçeme hem de bana daha faydalı hale getiriyor. Ve en güzeli de ihtiyacım olduğu halde fiyatından dolayı almayı ertelediğim ürünü broşürde indirime girmiş olarak görmek oluyor.

Ürünleri takip etmek ve uygun fiyata almak için doğru siteyi ben keşfettim ve sizinle paylaşıyorum! Karşınızda akakce.com!

Sitede beni en çok cezbeden şey kullanım kolaylığı ve sunduğu broşürlerin güncel ve doğru olması oldu. Daha önce de internette broşürleri aramaya çalıştım ama sonu hep zaman kaybı ve hüsran oldu. Her siteye girmek, sitenin içinden broşürlere ulaşmak zaman alıyor, hepsinin bulunduğunu sandığım sitelerde de broşürler birkaç yıl öncesine bile ait olabiliyordu. Marketlerin genellikle haftalık olarak yayımladığı broşürlerin hepsine güncel olarak tek bir siteden, evde otururken ya da iş yerinden ulaşmak oldukça konforlu geldi bana! Örneğin Akakçe üzerinden bim aktüel sayfasına ulaşıyorum ve o hafta Bim marketin bütün indirimlerini görme imkanına sahip oluyorum.

Sitenin bir güzel yanı da, açılan broşürler sekmesinde broşürlerin kalan indirim süresine veya indirim türüne göre (örneğin 3 al 2 öde gibi) ve süpermarket, kozmetik, ev ve yaşam gibi türlerine göre ayrılmış olması. Böyle kapsamlı ve güncel bir siteyi kolaylıkla takip etmenin en büyük avantajlarından birisi de indirimlerden öncesinden haberdar olmamız. Sitede broşürler market indirime girmeden birkaç hafta öncesinden yayınlanıyor. Böylece bütçemizi alacağımız ürün veya ürünlere göre ayarlamış olabiliyoruz. Bazen markete gidince ihtiyacımız olan başka bir ürünü indirimde görüyoruz ama ona bütçe ayırmamış olup üzülüyoruz, indirim broşürlerini takip etmek bu durumun olmasını engelliyor.
Bazen de almaya niyetlendiğiniz ürün, siz fark edip de markete gidemeden tükenmiş oluyor. Broşürleri takip etmek ürünün ne zaman geleceğini gösterdiği için hemen gidip almak konusunda avantaj sağlıyor.

Siz de alışverişlerinizi daha kolay hale getirmek ve zamandan tasarruf etmek için akakce.com sitesini kullanabilirsiniz. Böylelikle gerekli bütçeyi önceden hazırlayabilir ve ürünlere indirimli sahip olabilirsiniz.

Bunu Okuyun!

hepsipay pazaryeri nedir ne ise yarar kulecanbazi com 660 330 310x165 - Hepsipay Pazaryeri Nedir? Ne İşe Yarar?

Hepsipay Pazaryeri Nedir? Ne İşe Yarar?

Tüketiciler ve satıcılar internet ortamında alışveriş yaparken ne ister?

eglence ve alisveris icin geri sayim basladi 660x330 310x165 - Eğlence ve Alışveriş İçin Geri Sayım Başladı

Eğlence ve Alışveriş İçin Geri Sayım Başladı

İstanbul’un zengin tarihi geçmişini, kültürünü, alışveriş ve eğlenceyle buluşturan İstanbul Shopping Fest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir