KAÇIRMA
Ana Sayfa / Kültür Sanat / Etkinlik / AIMA,Flüt ve Klarnet Masterclass’ına Ev Sahipliği Yapacak
aima flut ve klarnet masterclass ina ev sahipligi yapacak 660x330 660x330 - AIMA,Flüt ve Klarnet Masterclass’ına Ev Sahipliği Yapacak
Julian Milkis - Gülşen Tatu

AIMA,Flüt ve Klarnet Masterclass’ına Ev Sahipliği Yapacak

Ayvalık Uluslararası Müzik Akademisi’nin (AIMA) Gülşen Tatu yönetimindeki flüt, Julian Milkis yönetimindeki klarnet Masterclass’ları 24 Ağustos’ta başlıyor.

Masterclass’larda eğitim görecek öğrenciler, 30 Ağustos’ta Ayvalık Taksiyarhis Kilisesi’nde verecekleri konserle, müzikseverlere klasik müzik keyfi yaşatacak.

Flüt Masterclass’ı, birçok Avrupa ülkesi ve Uzakdoğu’da başarılı konserler veren ve flüt kursları düzenleyen Gülşen Tatu yönetecek. Aynı tarihlerde yapılacak Klarnet Masterclass’ında; 2004, 2005 ve 2006 yıllarında AIMA Klarnet Masterclass’ını yöneten Julian Milkis bir kez daha gençlerle buluşacak.

Klarnet ikonu Benny Goodman’ın tek öğrencisi olan Julian Milkis; solo, oda müziği, resital ve caz klarnet alanlarında uluslararası prestije sahip ender sanatçılardan biri olarak kabul ediliyor. Manhattan School of Music’ten mezun olan Kanada vatandaşı Milkis, performansında sadece Yamaha klarnetleri kullanıyor.

İzmir Devlet Konservatuvarı’nı bitiren ve DAAD bursuyla Almanya’ya giden GülşenTatu, 5 yıldır düzenlediği kurslar aracılığıyla, Türkiye’deki genç flüt sanatçılarına destek oluyor. Sanatçı, Norveç Trömse Müzik Akademisi’nde de ders veriyor.

Bunu Okuyun!

tibbi mumessillere destek geldi 660x330 310x165 - Tıbbi Mümessillere Destek Geldi

Tıbbi Mümessillere Destek Geldi

Tıbbi Mümessiller, 2014 Yılı itibariyle başlayan “ÜTE Sertifika” eğitimleri için alınan 1.181 TL’in fazla olduğunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir