Ana Sayfa / Yaşam / Alışveriş / A101 Marketler Zinciri
a101 marketler zinciri kulecanbazi com 660x330 - A101 Marketler Zinciri
A101 Marketler Zinciri

A101 Marketler Zinciri

Türkiye’nin bütün illerinde ve hemen hemen bütün ilçelerinde bulunan ve bulunmaya da devam eden A101 marketler zincirini bu kadar önemli yapan durum uyguladığı indirimlerdir. Ayrıca birbirinden farklı her eve lazım ürünleri ile de müşterilerinin dikkatini her daim üzerinde tutuyor.

A101’in en önemli avantajı müşterilerine her hafta uyguladığı indirim çeşitleridir. A101’ in indirimleri haftalık olarak güncellenmekte ve internetten takip edilebilmektedir. Örneğin; “ Haftanın Yıldızları ” ismi ile uygulanan indirim çeşidinde haftalık olarak belirlenen bazı ürünleri normalden daha uygun satın alabilme imkanı sağlanıyor.

Gıda ürünlerinden elektronik aletlere, mobilyadan iç çamaşırına kadar birbirinden farklı bir çok ürünü bünyesinde bulunduran A101 de alışveriş yapmak bu sayede daha kolay oluyor. Üç farklı indirim çeşidi bulunan mağazalar zincirinde “ İkincisi Yüzde Elli İndirimli ” adındaki indirim çeşidinde ise yine haftalık olarak belirlenen bazı ürünlerde uygulanıyor. A101 indirimleri ile popüler olan bir mağazalar zinciri olduğu için müşteri sayısı her geçen gün hızlı bir şekilde artıyor. Ayrıca müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek düzeyde tuttuğu için de her yerde mağazalarını kolaylıkla açabiliyor. Bir indirim çeşidi de Perşembe günleri yenilenen ürünleri ile “ Aldın Aldın ” kampanyasıdır. Bu kampanyadaki ürünler çok az sayıda getirildiği için hemen biter. Ancak her hafta Perşembe günü yenilenerek farklı farklı ürünler getiriliyor. Böylece müşteriler aradığı bir çok ürünü mağazalarda yer fark etmeksizin bulabiliyor. Bu indirimlerin dışında Ramazan Ayı’ na özel A101 hediye çeki de veriyor. Bütün illerde mağazalarda satılan gıda ve gıda dışı tüm ürünler için geçerlidir. Bu yüzden çek sahipleri arzu ettikleri gibi harcama yapabiliyor.

Her türlü kampanya broşürlerini, hediye çeklerini güncellenmiş şekilde internette bulabiliyoruz. Kendi web sitesinde ya da başka farklı sitelerde de indirim broşürlerini görebiliyoruz. Farklı farklı web sitelerinden tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilmemiz çok büyük bir avantajdır. Çünkü böylece indirimli ürünlerden en kısa sürede bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu da işimizi kolay bir şekilde halletmemizi sağlıyor. Bunların yanı sıra A101’in uygulamasını Android ya da iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihaz ya da tabletlerinize yükleyerek de haftalık indirim ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir