Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / Ece Ajandası’ndan Teknolojik Defter
ece ajandasindan teknolojik defter 660x330 660x330 - Ece Ajandası'ndan Teknolojik Defter
Ece Ajandası'ndan Teknolojik Defter

Ece Ajandası’ndan Teknolojik Defter

Ece Ajandası, İsveçli defter markası Whitelines Link’in dijital platforma aktarılabilen defterlerini Türkiye’de satışa sundu. Ece’nin yeni defter serisi, mobil cihazlar tarafından kolayca taranarak dijital platformlara aktarılabiliyor.

Osmanlı İmparatorluğu’ndaki batılılaşma hareketleriyle birlikte temelleri atılan Ece Ajandası, bugünkü anlamıyla günlük adını alan ‘muhtıra’lardan dijitalleşen dünyada kendine yer edinen defterlere uzanan geniş bir tarihsel dönüşümü temsil ediyor. Marka, 100 yılı aşkın süredir geleneklerini korumayı başarırken yeni teknolojilerle ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Ece Ajandası Teknoloji Konusunda da Öncü
Ece Ajandası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Günşiray; “Bir asrı deviren ve hala, her kesimden pek çok insanın elinden düşürmediği Ece Ajandası, teknoloji konusunda da öncü olduğunu ispatladı. Dünyaca ünlü İsveçli dijital defter markası Whitelines Link ile yaptığımız işbirliği sayesinde Türkiye’de yepyeni ‘akıllı defter’i piyasaya sürdük. Hedefimiz; büyük mutluluk duyduğumuz bu işbirliği çerçevesinde daha pek çok başarılı işe imza atmak” dedi.

İsveçli defter markası Whitelines Link’in tescilli teknolojisiyle birleşen Ece Ajandası’nın defterleri, beyaz satır çizgileri sayesinde yazıların göz yormadan ön plana çıkmasını sağlıyor, dikkat dağılmasını engelliyor.

Yazılar ve Notlar Mobil Cihazla Taranabiliyor
Whitelines Link ile daha canlı ve akıcı olan Ece defterleri; günlük yaşamın iki vazgeçilmezi olan mobil cihazları ve not defterlerini birbirine bağlıyor, günlük aktiviteler için kolaylık sağlıyor. Whitelines teknolojisi ile defter üzerindeki eskiz ve notları mobil cihazlarla tarayarak dijital platforma geçirmek mümkün.

iPhone’lar için Apple Store’dan, Android cihazlar için de Google Play’dan ücretsiz olarak indirilebilen Whitelines Link uygulaması sayesinde, PDF dosyası olarak dijital dünyaya aktarılan yazıların satırları ortadan kalkıyor. Dosya ise e-posta, Evernote ve Dropbox yoluyla kolaylıkla paylaşılabiliyor.

Whitelines Link Nasıl Çalışıyor?

Whitelines Link Nasıl Kullanabilirim?

Whitelines Link teknolojili Ece defterlerini tüm D&R’larda ve seçkin kırtasiyelerde bulabilirsiniz.

Bunu Okuyun!

fatihin fedaisi kara murat 660x330 310x165 - Fatih’in Fedaisi Kara Murat Vizyona Giriyor

Fatih’in Fedaisi Kara Murat Vizyona Giriyor

Kara Murat; yağız, güçlü ve genç bir akıncı beyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir