Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / BuğraaK ile Next Level’da Küplerden Dünya Kuruluyor!
bugraak ile next levelda kuplerden dunya kuruluyor 660x330 - BuğraaK ile Next Level’da Küplerden Dünya Kuruluyor!
BuğraaK ile Next Level’da Küplerden Dünya Kuruluyor!

BuğraaK ile Next Level’da Küplerden Dünya Kuruluyor!

Next Level zorlu bir dönemin ardından yarıyıl tatilini dolu dolu geçirmek isteyen çocukları müthiş bir maceraya davet ediyor.

Küplerle tasarım yapma imkanı sağlayan ve tarihin en popüler oyunlarından biri olarak kabul edilen 3 boyutlu oyun, piksel piksel heyecan için şimdi Next Level’da! Next Level resmi facebook sayfasından kayıt yaptıran çocuklar özel olarak tasarlanan oyun alanında hep birlikte eğlenmenin tadına varacak. 12.00-19.00 saatleri arasında yarım saat aralıklarla gerçekleşecek seansların ardından belirlenecek olan günün kazananı, Youtube Türkiye fenomenleri arasında yer alan Buğra Kazancı ile online oyun oynama şansına sahip olacak. 23 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında her gün gerçekleşecek etkinlik, Ankara’nın en yetenekli oyuncularını ağırlayacak.

Kıyasıya rekabetin yaşanacağı parkurda oyuncular, haritaya yerleştirilen gizli nesneleri bulmak için yarışacak. Oyuncular madenlerle ve çeşitli eşyalarla dolu dünyada hem birbirleri ile mücadele edecek hem de en fazla madeni toplamaya çalışacak ve ödül kazanma şansına sahip olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir