Ana Sayfa / Yaşam / Güzellik / Yüzünüzde İstenmeyen Kırışıkları Gidermek Mümkün mü?
yuzunuzde istenmeyen kirisiklari gidermek mumkun mu 660x330 660x330 - Yüzünüzde İstenmeyen Kırışıkları Gidermek Mümkün mü?
Yüzünüzde İstenmeyen Kırışıkları Gidermek

Yüzünüzde İstenmeyen Kırışıkları Gidermek Mümkün mü?

Günümüzde daha genç ve bakımlı görünmek herkesin arzusu… Özellikle şehir yaşamının getirdiği olumsuzluklar,yoğun stres,sağlıksız beslenme ve düzensiz uyku gibi sebepler cildin erken yaşlanmasını hızlandıran faktörlerin başında geliyor.

Göz ve dudak kenarlarında belirginleşen çizgiler,sarkmaya başlayan bir yüz kontürü yaşlılık izlerini belli eder.30 ‘lu yaşlarda bile başlayabilen bu görünümün önüne nasıl geçebiliriz ?

Dermokozmetik Ürünlerin Farkı…
Son yıllarda yapılan araştırmalarda , eczanelerden temin edilen dermokozmetik olarak isimlendirdiğimiz ürünlerin ,cilt yaşlanmasını gidermek ve önlemek adına başarılı sonuçlar verdiği klinik çalışmalarda ispatlanmış.Özellikle kremler ve serumlardan oluşan bu ürünler içerikleriyle, cilde daha derin nüfuz ederek daha etkin sonuçlar sağlamakta.İçerikleri ise ciltteki kollajen üretimini artırmayı,daha çok su tutarak cildi nemlendirmeyi ve ince çizgi-kırışıklıkları açmayı hedefliyor.

Kırışıklıklara Peptidli Krem ve Serumlar
Son yıllarda ,protein bağları olan peptidler ise adından çokca söz ettiren  önemli dermokozmetik içeriklerinden.Peptid içeren krem ve serumlar ,mimik çizgilerinin açılması,cildin renk tonunun düzenlenmesi,elastikiyetin sağlanması ile ilgili güzel sonuçlar veriyor.30 ile 60 gün arası kullanımı sonunda fark edilir neticeler alınabiliyor.Dermokozmetik gelişmelerin en iddialı sonuçlarından biri ise ,içeriğinde helix şeklinde aktif maddelerin ,birbirine karışmadan muhafaza edildiği ,kullanım esnasında birleştiği serumlar.Eczanelerden temin edilen bu serumlar şu anda oldukça ileri bir teknolojiyi temsil ediyor.İçeriklerin aktivitesini kullanım anına dek muhafaza edebilen bu teknoloji ,daha genç bir görünüm vaad ediyor…

Bunu Okuyun!

cilt kirisikliklarini engellemenin 3 yolu 660x330 310x165 - Cilt Kırışıklıklarını Engellemenin 3 Yolu

Cilt Kırışıklıklarını Engellemenin 3 Yolu

Cilt kırışıkları aynada yüzümüze baktığımız zaman canımızı sıkan yaşam izleridir.

2 yorumlar

  1. Güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık. Zaten bu tarz yatırımlar yaparak cildimize 10 seneyi garantiliyoruz önden önlem almak şart ^^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir