Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / Yemeksepeti Suç ve Ceza Projesine İki Altın Effie Birden
yemeksepeti suc ve ceza projesine iki altin effie birden kulecanbazi com 660x330 - Yemeksepeti Suç ve Ceza Projesine İki Altın Effie Birden
Yemeksepeti Suç ve Ceza Projesine İki Altın Effie Birden

Yemeksepeti Suç ve Ceza Projesine İki Altın Effie Birden

Tüm dünyada en prestijli reklamcılık yarışmaları arasında gösterilen Effie Ödülleri Türkiye’deki sahiplerini buldu. Yemeksepeti’nin Suç ve Ceza projesi, aday olduğu her iki kategoride birden altın Effie’ye layık görüldü.

Yemeksepeti’nin geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Suç ve Ceza projesi, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda markaya iki ödül birden getirdi. Özgün Marka Deneyimi – Aktivasyonda Başarı ve Perakende kategorilerinde aday olan Suç ve Ceza İnteraktif Kişiselleştirilmiş Video Kampanyası, her iki kategoride de altın ödüle layık görüldü.

Kullanıcı Aktivasyonunu Ve Geri Kazanım Oranını Arttırdı

Yemeksepeti’nden son üç aydır sipariş vermeyen kullanıcıları geri kazanmaya ve onlardan geribildirim toplamaya yönelik geliştirilen Suç ve Ceza, interaktif video, eğlence, oyun ve kişiselleştirmeyi birleştiren bir deneyim ortaya koyuyor. Senaryosu, web ve mobil sitesi Yemeksepeti tarafından oluşturulan, prodüksiyon ve video uygulaması Bentego Video Marketing tarafından yapılan çalışma, ilk 5 ayda 5.000’in üzerinde yorum toplayarak, markanın beklentilerini yakalamıştı. Suç ve Ceza, Yemeksepeti’nin hedefine uygun olarak kullanıcı aktivasyonunu ve geri kazanım oranını ciddi şekilde artırmasının yanı sıra, yaratıcı ve özgün kurgusuyla da markayı ödüle taşıdı.

Bunu Okuyun!

burger fiyatlari 25 tl ile 43 tl arasinda degisiyor kulecanbazi com 660x330 310x165 - Burger Fiyatları 2,5 TL ile 43 TL Arasında Değişiyor

Burger Fiyatları 2,5 TL ile 43 TL Arasında Değişiyor

Türkiye’de 1960’ların başında tanınmaya başlanan burger lezzeti, bugün hayatımızın vazgeçilmezi.

yemeksepeti delivery hero tarafindan satin alindi 660x330 310x165 - Yemeksepeti, Delivery Hero Tarafından Satın Alındı

Yemeksepeti, Delivery Hero Tarafından Satın Alındı

Türkiye’nin en büyük internet sitelerinden Yemeksepeti,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir