Ana Sayfa / Yaşam / Alışveriş / Yaşlanmaya Karşı Yeni Buluş
yaslanmaya karsi yeni bulus louis rinaldi 660x330 660x330 - Yaşlanmaya Karşı Yeni Buluş
Yaşlanmaya Karşı Yeni Buluş

Yaşlanmaya Karşı Yeni Buluş

Ünlü  Amerikalı Doktor Louis Rinaldi, daha önce botoks kremlerinin mucidi olarak da biliniyor ve yaşlanmaya karşı yeni bir buluş yaptı..

Rinaldi,tarafından geliştirilen yeni serum uzmanlar tarafından cilt yaşlanmasına karşı önemli bir gelişme olarak kabul ediliyor..

Çok yeni ve farklı bir teknoloji içeren serum, görünümünde içinde ışık gibi görünen bir sarmala sahip. Uluslararası araştırma laboratuarlarında çalışan çok sayıdaki bilim adamının yer aldığı bir ekip tarafından ABD’de geliştirilen sarmallı serum ,içindeki aktif maddeleri ayrı ayrı muhafaza ederken ,tam kullanım anında bir araya getiriyor .Böylece kırışıklılar üzerinde son derece etkili olabiliyor.

Serumun mucidi Dr. Rinaldi ,kullanıcılara ‘’Operasyonlarınızı erteleyin ,Helix sarmalı ile daha genç ve güzel görünmeniz mümkün olabilir ‘’dedi.  ABD’de jet-setin gözdesi olan bu serumu ,Türkiye’ de de keşfetmiş ünlü isimler var. Şimdiden Paris Hilton, Eva Longaria, Siren Ertan ,Didem Uzel gibi isimlerin makyaj çantasına girmiş olan helix sarmallı ,ışıklı serumu meraklıları eczanelerden temin ediyorlar.

Bunu Okuyun!

22 ocak 2015 cuma vizyona giren filmler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 22 Ocak

Vizyona Giren Filmler: 22 Ocak

22 Ocak 2016’da 8 film vizyona çıkarıldı.

erken yaslanmamak icin fazla seker tuketmeyin 660x330 310x165 - Erken Yaşlanmamak İçin Fazla Şeker Tüketmeyin!

Erken Yaşlanmamak İçin Fazla Şeker Tüketmeyin!

Çikolatadan kahvaltılık gevreklere, salata soslarından, pirinç ve beyaz una kadar akla gelebilecek her besinde bulunan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir