Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 27 Haziran
27 haziran 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 27 Haziran
Vizyona Giren Filmler: 27 Haziran

Vizyona Giren Filmler: 27 Haziran

27 Haziran 2014′te 1′i yerli film olmak üzere toplam 7 film vizyona çıkarıldı. Aynı Yıldızın Altında, Derindeki Yaratık, Göl Zamanı, Hayatımın En Kötü Gecesi,  Pislik, Sevgilinin Ardından,  Transformers: Kayıp Çağ isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Aynı Yıldızın Altında
Josh Boone’un yönettiği ve Shailene Woodley, Ansel Elgort, Nat Wolff ile Laura Dern’in oynadığı Aynı Yıldızın Altında (The Fault in Our Stars),  The Moments Entertainment tarafından vizyona çıkarıldı.

Derindeki Yaratık
Brian Yuzna’nın yönettiği ve Elke Salverda, Francis Magee, Janna Fassaert ile Michael Pare’in oynadığı Derindeki Yaratık (Amphibious), Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Göl Zamanı
Cafer Özgül’ün yönettiği ve Emre Canpolat, Begüm Birgören, Cemil Büyükdöğerli ile Didem Balçın’ın oynadığı Göl Zamanı,  PinemArt Film dağıtımıyla Focus Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Hayatımın En Kötü Gecesi
Steven Brill’in yönettiği ve Elizabeth Banks, James Marsden, Gillian Jacobs ile Sarah Wright Olsen’in oynadığı Hayatımın En Kötü Gecesi (Walk of Shame), Pinema Film dağıtımıyla D Productions tarafından vizyona çıkarıldı.

Pislik
John S. Baird’in yönettiği ve Imogen Poots, James McAvoy, Jamie Bell ile Jim Broadbent’in oynadığı Pislik (Filth),  M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Sevgilinin Ardından
Hong Khaou’nun yönettiği ve Ben Wishaw, Morven Christie, Peter Bowles ile Pei-Pei Cheng’in oynadığı Sevgilinin Ardından (Lilting), M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Transformers: Kayıp Çağ
Michael Bay’ın yönettiği ve Nicola Peltz, Mark Wahlberg, T. J. Miller ile Stanley Tucci’nin oynadığı Transformers: Kayıp Çağ (Transformers: Age of Extinction), UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

vizyona giren filmler 19 subat kulecanbazi com 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

19 Şubat 2016’da 4 film vizyona çıkarıldı.

29 ocak 2016 cuma vizyona giren filmler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

29 Ocak 2016’da 5 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir