Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 2 Mayıs
2 mayis 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 2 Mayıs
Vizyona Giren Filmler: 2 Mayıs

Vizyona Giren Filmler: 2 Mayıs

2 Mayıs 2014′te 2′si yerli film olmak üzere toplam 8 film vizyona çıkarıldı. 10. Köy: Teyatora, Bensiz, Düş ve Gerçek, Fındık İşi, Öteki Kadın, Son Üç Gün, Sabotaj, Şanslı Sayılar isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

10. Köy: Teyatora
Bahadır Abşin’in yönettiği ve Necmi Yapıcı, Tanju Tuncel, Ümit Bakış ile Fırat Albayram’ın oynadığı 10. Köy: Teyatora,  Özen Film dağıtımıyla Boyoz Akademi tarafından vizyona çıkarıldı.

Bensiz
Ahmet Küçükkayalı’nın yönettiği ve Metin Akdülger, Öykü Çelik, Nurhan Yılma ile Cengiz Orhonlu’nun oynadığı Bensiz,  İFP dağıtımıyla ERA Kreatif Film – CNM Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Düş ve Gerçek
Arnaud Desplechin’in yönettiği ve Benicio Del Toro, Mathieu Amalric, Gina McKee ile Larry Pine’in oynadığı Düş ve Gerçek (Jimmy P.), M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Fındık İşi
Peter Lepeniotis’in yönettiği ve Will Arnett, Brendan Fraser, Liam Neeson ile Katherine_Heigl’in sislendirdiği animasyon film Fındık İşi (The Nut Job),  Pinema Film dağıtımıyla Tanweer Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Öteki Kadın
Nick Cassavetes’in yönettiği ve Cameron Diaz, Leslie Mann, Kate Upton ile Don Johnson’ın oynadığı Öteki Kadın (The Other Woman), Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Son Üç Gün
McG’nin yönettiği ve Kevin Costner, Amber Heard, Hailee Steinfeld ile Connie Nielsen’in oynadığı Son Üç Gün (3 Days To Kill), Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Sabotaj
David Ayer’in yönettiği ve Arnold Schwarzenegger, Sam Worthington, Olivia Williams ile Terrence Howard’ın oynadığı Sabotaj (Sabotage),  UIP Filmcilik dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Şanslı Sayılar
Eduard Cortes’in yönettiği ve Daniel Brühl, Lluis Homar, Miguel Angel Silvestre ile Oriol Vila’nın oynadığı Şanslı Sayılar (The Pelayos – Winning Streak),  Mir Yapım dağıtımıyla Siyah Beyaz Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

21 kasim 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 21 Kasım

Vizyona Giren Filmler: 21 Kasım

21 Kasım 2014′te 5′i yerli film olmak üzere toplam 7 film vizyona çıkarıldı.

14 kasim 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 14 Kasım

Vizyona Giren Filmler: 14 Kasım

14 Kasım 2014′te 5′i yerli film olmak üzere toplam 8 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir