Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 17 Ekim
17 ekim 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 17 Ekim
Vizyona Giren Filmler: 17 Ekim

Vizyona Giren Filmler: 17 Ekim

17 Ekim 2014′te 5′i yerli film olmak üzere toplam 9 film vizyona çıkarıldı. Albatrosun Yolculuğu, Balık, Hay Way Zaman: Dersim’in Kayıp Kızları, İncir Reçeli 2, Kikoriki: Yenilmez Takımı,  Şeytan Tepesi, Unutulmaz Aşk, Üç, İki, Bir… Kestik, Yargıç  isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Albatrosun Yolculuğu
Cengis T. Asiltürk’ün yönettiği ve Salih Bolat, Ufuk Kaplan, Şenol İpek ile Ercan Kesal’ın oynadığı Albatrosun Yolculuğu, SETEM Akademi dağıtımıyla adg Film Production tarafından vizyona çıkarıldı.

Balık
Derviş Zaim’in yönettiği ve Bülent İnal, Sanem Çelik, Gizem Akman ile Myroslava Kostyeva’nın oynadığı Balık, 17 Ekim 2014′de M3 Film dağıtımıyla Marathon Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Hay Way Zaman: Dersim’in Kayıp Kızları
Nezahat Gündoğan’ın yönettiği belgesel film Hay Way Zaman: Dersim’in Kayıp Kızları, M3 Film dağıtımıyla Miraz Yapım tarafından vizyona çıkarıldı.

İncir Reçeli 2
Aytaç Ağırlar’ın yönettiği ve Halil Sezai Paracıkoğlu, Şafak Pekdemir, Ahmet Uz, Selim Akgül, Sinan Çalışkanoğlu ile Tuğba Sarıünal’ın oynadığı İncir Reçeli 2, UIP Filmcilik dağıtımıyla BKM Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Kikoriki: Yenilmez Takımı
Denis Chernov’un yönettiği ve Vadim Bochanov, Sergey Mardar, Anton Vinogradov ile Svetlana Pismichenko’nun seslendirdiği animasyon film Kikoriki: Yenilmez Takım (Kikoriki: Team Invincible), Roll Caption dağıtımıyla Roll Caption tarafından vizyona çıkarıldı.

Şeytan Tepesi
Victor Garcia’nın yönettiği ve Peter Facinelli, Sophia Myles, Nathalia Ramos ile Carolina Guerra’nın oynadığı Şeytan Tepesi (Gallows Hill), Pinema Film dağıtımıyla D Productions tarafından vizyona çıkarıldı.

Unutulmaz Aşk
Michael Hoffman’ın yönettiği ve Michelle Monaghan, James Marsden, Luke Bracey ile Liana Liberato’nun oynadığı Unutulmaz Aşk (The Best of Me), Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Üç, İki, Bir… Kestik
Kerem Sarı’nın yönettiği ve Mustafa Kılınç, Evren Maral, Nuri Yiğit ile Recep Yener’in oynadığı Üç, İki, Bir… Kestik,  Hilal Film Dağıtım dağıtımıyla Makas Film – Zayka Yapım tarafından vizyona çıkarıldı.

Yargıç
David Dobkin’in yönettiği ve Robert Downey Jr., Vera Farmiga, Robert Duvall, Billy Bob Thornton’un oynadığı Yargıç (The Judge),Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

22 ocak 2015 cuma vizyona giren filmler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 22 Ocak

Vizyona Giren Filmler: 22 Ocak

22 Ocak 2016’da 8 film vizyona çıkarıldı.

icimdeki ses vizyona giriyor 660x330 310x165 - "İçimdeki Ses" Vizyona Giriyor

“İçimdeki Ses” Vizyona Giriyor

Kendi dünyasında yaşayan, özgüveni yetersiz bir yazar olan Selim (Engin Günaydın);

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir