Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 11 Temmuz
11 temmuz 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 11 Temmuz
Vizyona Giren Filmler: 11 Temmuz

Vizyona Giren Filmler: 11 Temmuz

11 Temmuz 2014′te 8 film vizyona çıkarıldı. Ayin, Gece Planı, Bela, İlk Görüşte Aşk, İnce Buz Kara Kömür,  Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti, Motel, Pıtırcık Tatilde,  Yetenek Avcısı isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Ayin
Ti West’in yönettiği ve Joe Swanberg, Aj Bowen, Kentucker Audley ile Amy Seimetz’in oynadığı Ayin (The Sacrament),  M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Bela
Alex van Warmerdam’ın yönettiği ve Jan Bijvoet, Hadewych Minis, Jeroen Perceval ile Alex van Warmerdam’ın oynadığı Bela (Borgman), Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.

İlk Görüşte Aşk
Lisa Azuelos’un yönettiği ve Sophie Marceau, François Cluzet, Lisa Azuelos ile Sophie Marceau, François Cluzet, Lisa Azuelos ile Alexandre Astier’in oynadığı İlk Görüşte Aşk (Une Rencontre – Quantum Love), M3 Film dağıtımıyla Kurmaca Film tarafından vizyona çıkarıldı.

İnce Buz Kara Kömür
Yi’nan Diao’nun yönettiği ve Fan Liao, Lun Mei Gwei ile Xuebing Wang’ın oynadığı İnce Buz Kara Kömür (Black Coal Thin Ice),  M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti
Matt Reeves’in yönettiği ve Gary Oldman, Jason Clarke, Judy Greer ile Andy Serkis’in oynadığı Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti (Dawn of the Planet of the Apes),  Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Motel
David Grovic’in yönettiği ve John Cusack, Rebecca Da Costa, Robert De Niro ile Crispin Glover’ın oynadığı Motel (The Bag Man), Pinema Film dağıtımıyla Mars Cinema Group tarafından vizyona çıkarıldı.

Pıtırcık Tatilde
Laurent Tirard’ın yönettiği ve Valerie Lemercier, Kad Merad, Dominique Lavanant ile François Xavier Demaison’ın oynadığı Pıtırcık Tatilde (Les Vacances du Petit Nicolas),  Bir Film dağıtımıyla Filma Ltd. tarafından vizyona çıkarıldı.

Yetenek Avcısı
Craig Gillespie’nin yönettiği ve Jon Hamm, Aasif Mandvi, Bill Paxton ile Suraj Sharma’nın oynadığı Yetenek Avcısı (Million Dollar Arm), UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

22 ocak 2015 cuma vizyona giren filmler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 22 Ocak

Vizyona Giren Filmler: 22 Ocak

22 Ocak 2016’da 8 film vizyona çıkarıldı.

15 ocak 2015 cuma vizyona giren filmler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 15 Ocak

Vizyona Giren Filmler: 15 Ocak

15 Ocak 2016’da 5 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir