Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / Twitter’da Tiyatro Gündemi
Twitter’da Tiyatro Gündemi

Twitter’da Tiyatro Gündemi

Havalar soğuk. Bazı insanlar böyle soğuk havalarda evde oturup, battaniyesini de çekip film izlemeyi isterken, tiyatronun sıkı takipçileri engel tanımıyor.

2016 tiyatro sezonu oyunseverlere kış günlerinde tadını çıkarabilecekleri oyun seçenekleri sunarak edebi havayı ısıtıyor. Tiyatro eserlerini takip etmenin ve en yeni oyunları kaçırmayı engellemenin bir yolu ise Twitter. Twitter’da bulunan pek çok tiyatro hesabından nerede ne zaman hangi eser sergilenecek haberdar olmak mümkün. Çehov’dan Shakespeare’e giden geniş tiyatro oyunu yelpazesinde herkes için bir seçenek var. Bu seçeneklere ise aşağıdaki [tooltip text="tiyatro" gravity="w"]tıklayınız[/tooltip] hesaplarından ulaşılabilir.

Şehrin Tiyatrosu @sehir_tiyatrosu: Bu adresten hep tiyatro oyunlarına hem de tiyatro dünyasındaki son haberlere ulaşılabiliyor.

Sadri Alışık Kültür Merkezi @sakm_tiyatro: Görünen o ki Mary Shelley’nin Frankenstein’ı büyük ilgi görmüş.

Oyun Atölyesi@_oyunatolyesi_: Yerli ve uyarlanmış eserler için etkinlik zamanına bu hesaptan ulaşılabiliyor.

İkinci Kat @ikincikat: Çeşitli oyunların zamanlaması konusunda başvurulabilecek bir hesap.

Craft Tiyatro @CRAFTTiyatro: Oyunlarıyla İstanbul’u turlayan bu grubun Twitter hesabı tiyatroseverlere iyi gelecek. Üstelik grup yakında İzmir’de.

Tiyatro Pera @TiyatroPera: Tiyatroseverlerin sanat aşkını daha da alevlendirecek oyunlara sahip bu Twitter account’u takip etmeye değer.

Bunu Okuyun!

Sosyal Ağlarda Sahte Hesap Açmak Suç Sayılacak!

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlar üzerinde sahte hesap açmak,

Her 5 Kişiden 1’i Sosyal Ağlarda İş Arıyor

Türkiye’nin en büyük izinli veritabanına sahip online pazar araştırma şirketi DORinsight’ın gerçekleştirdiği sosyal medya araştırması,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir