Ana Sayfa / Denizli / Türkiye’de İlk Kez “Ulusal Proloterapi Sempozyumu” Denizli’de Yapıldı
Ulusal Proloterapi Sempozyumu

Türkiye’de İlk Kez “Ulusal Proloterapi Sempozyumu” Denizli’de Yapıldı

Amerika, İtalya, Kore gibi ülkelerde bilimsel olarak uygulanan ve hastaların ameliyat olmadan kas, iskelet ve hastalıklarından kurtulmalarına yardımcı olan Proloterapi’yi konusunda uzman olan hekimler 2 – 4 Mayıs 2014 tarihlerinde Pamukkale / Denizli’de “1.Ulusal Proloterapi Sempozyumu” adı altında tartıştılar.

Bilimsel Proloterapi Derneği tarafından düzenlenen sempozyuma Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdür yardımcısı  Dr.Ömer Faruk Erbay, Sağlık Bakanlığı Geleneksel Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Uygulamaları Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Zafer Kalaycı, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu , Dumlupınar Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve  Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Genç , GATA Spor Hekimliği ABD Başkanı Prof.Dr.Taner Aydın,  Medikal Ozon Terapi Derneği Başkanı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi ABD Prof.Dr.Ahmet Kalaycıoğlu katıldı.

Sempozyumun sonunda Bilimsel Proloterapi Derneği Başkanı Ortopedist Op.Dr.Hasan DoğanBundan böyle 1 Mayıs’ın olduğu haftayı “Proloterapi Sempozyumu Haftası” olarak ilan ediyoruz. Şimdiden 1 – 3 Mayıs 2015 tarihlerinde Denizli’de yapılacak olan “2. Ulusal Proloterapi Sempozyumu”na tüm hekimleri davet ediyoruz” dedi.

Katılımcılar daha sonra sempozyum için aile fotoğrafı çektirdiler.

Bunu Okuyun!

Kebap Kokoreç Denizli’de Yenir

Türkiye’de ilk ve tek Kebap Kokoreç’nin Denizli’de olduğunu biliyor musunuz?

Denizli Saki Restaurant…

Son zamanlarda Denizli’de yeni mekanlar açılmaya başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir