Ana Sayfa / Haber Canbazı / Magazin / Tolga Akyıldız Türkiye’de Bir İlke İmza Attı
tolga akyildiz ozur dilerim cok sevdim deezer listesi 660x330 660x330 - Tolga Akyıldız Türkiye'de Bir İlke İmza Attı
Tolga Akyıldız Türkiye'de Bir İlke İmza Attı

Tolga Akyıldız Türkiye’de Bir İlke İmza Attı

Tolga Akyıldız, geçtiğimiz günlerde Esen Kitap etiketiyle yayınlan ilk kitabı ” Özür Dilerim Çok Sevdim” de bulunan 41 ayrı öyküye, Deezer’dan seçtiği 41 ayrı şarkı eşlik ediyor.

Tolga Akyıldız, kitaptaki öykülerin yarattığı duyguları müzikle harmanlamış. Deeezer’daki “Özür Dilerim Çok Sevdim” çalma listesinde Jeff Buckley’den Bülent Ortaçgil’e, Leonard Cohen’den Orhan Gencebay’a birçok ünlü isim unutulmaz aşk şarkıları ile yer alıyor. Ahmet Kaya, Barış Manço, Erkan Oğur, Erkin Koray, Fikret Kızılok, Feridun Düzağaç, MFÖ, Redd ve Sezen Aksu gibi Türkiye’de müziğe damgasını vuran isimlerin unutulmayacak şarkılarından oluşan 41 şarkılık çalma listesinde, Bob Dylan, Beck, Bruce Springsteen, David Bowie, Lana Del Ray, Sting, The Smiths, Tom Waits ve Yann Tiersen gibi dünyaca ünlü isimlerin kalplere damga vuran şarkıları da bulunuyor.

Deezer kullanıcıları, Tolga Akyıldız’ın 41 şarkıdan oluşan “Özür Dilerim Çok Sevdim” çalma listesine www.deezer.com/playlist/789865081 adresinden erişebilirler.

Resmi İnternet Sitesi : www.deezer.com
Deezer Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/deezer
Deezer Twitter : https://twitter.com/Deezer
Deezer Türkiye Twitter : https://twitter.com/DeezerTurkiye adreslerinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir