Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / Telefonunuz Sizi Ele Veriyor
telefonunuz sizi ele veriyor 660x330 660x330 - Telefonunuz Sizi Ele Veriyor
Telefonunuz Sizi Ele Veriyor

Telefonunuz Sizi Ele Veriyor

iPhone sahiplerinin BlackBerry ve Android telefon sahiplerine göre daha gösterişli, kıyafete daha fazla para harcadığı ve bakımlı olduğu ileri sürüldü.

Yapılan araştırmada BlackBerry sahiplerinin ise daha fazla kazandığı ve uzun süreli ilişkilere daha yatkın olduğu belirtildi. Buna göre Android telefon kullananlar daha görgülü ve mutfakta daha maharetli olduğu iddia edildi.

Bir telefon şirketinin yaptığı araştırmada üç büyük akıllı telefon sahibi 2 bin kişi ile telefonlarının markasından kişiliklerini belirlenip belirlenemediği incelendi.

Araştırmada elde edilen başka bir sonuca göre ise iPhone sahibi olanlar daha fazla görüntü bilincine sahip ve diğer telefon kullanıcılarına göre kendilerini genellikle daha çekici buluyorlar. Ancak BlackBerry sahipleri daha meşgul, daha fazla mesaj ve email gönderiyor ve Apple kullanıcılarına göre daha fazla telefonda konuşuyorlar. Ayrıca diğer telefon kullanıcılarından daha fazla kazanıyorlar.

Araştırmada telefon markasına göre ilişki durumu da incelendi. İnceleme sonunda BlackBerry kullanıcılarının uzun süreli ilişkilere yatkın olduğu çıkarken, daha sosyal ve arkadaş canlısı olduğu belirtildi.

Android sahipleri diğer akıllı telefon kullanıcılarına göre daha fazla televizyon seyrederken, aynı zamanda alkol kullanma oranı daha yüksek.

BlackBerry kullanıcıları kendilerini gürültülü, şen şakrak olarak ifade ederken ve daha çok sağlık, finans ve emlak sektöründe çalıştıkları kaydedildi. Ayrıca diğer telefon kullanıcılarına göre daha fazla çay ve kahve tüketiyorlar. Araştırmaya göre BlackBerry kullanıcıları ayrıca daha az dakikler. iPhone kullanıcıları flörtöz ve patronları tarafından değer veriliyor.

Haber Kaynağı: Gazeteport

Bunu Okuyun!

dikkat telefon dolandiricilari sizi kandirmasin 660x330 310x165 - Dikkat Telefon Dolandırıcıları Sizi Kandırmasın!

Dikkat Telefon Dolandırıcıları Sizi Kandırmasın!

Her gün bültenlerde, telefonda dolandırılan kişilerle ilgili haberler izliyoruz, dolandırılanlara çok üzülüyoruz, insanların yıllarca yemeyip …

su altinda fotograf cekmenin puf noktalari 660x330 310x165 - Su Altında Fotoğraf Çekmenin Püf Noktaları

Su Altında Fotoğraf Çekmenin Püf Noktaları

Bir tatilin olmazsa olmazları deniz, kum, güneş ve tatil fotoğrafları… Sosyal medyayı aktif kullanan insanlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir