Ana Sayfa / Haber Canbazı / Magazin / Serçe Sarayı, Şubat Ayında Star TV’de

Serçe Sarayı, Şubat Ayında Star TV’de

Yaşam mücadelesi, sürpriz olaylar ve aşkın içiçe geçtiği “Serçe Sarayı”, Şubat ayında STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

İki çocuklu “Serçe”karakterini canlandıran Songül Öden ve gençlik aşkı “Kadir”i oynayan Mert Fırat’ı buluşturan “Serçe Sarayı” İstanbul’da çekiliyor.

“Serçe Sarayı” İstanbul’da çekiliyor
“Serçe Sarayı” İstanbul’da çekiliyor

“Serçe Sarayı” Yıldızlar Geçidi
Esra Dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Serkan Ercan, İsmail Ege Şaşmaz ve Erkan Bektaş’ın da rol aldığı “Serçe Sarayı”nın proje tasarımı, “Gurbet Kuşları”, “Şubat”, “Leyla ile Mecnun”, “Sen Aydınlatırsın Geceyi” gibi pek çok başarılı yapıma imza atan Funda Alp’e ait.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise, “Yaprak Dökümü”, “Menekşe İle Halil” gibi yıldız dizilerle tanıdığımız Mesude Erarslan oturuyor.

Serçe Sarayı Özet
30’lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul’da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan’ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır.

Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur;  Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan’ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır…

Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır.

Bunu Okuyun!

Serçe Sarayı İzleyicisinde Tam Not Aldı

Başrollerini Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy‘un paylaştığı dizi “Serçe Sarayı” 5 Mart 2015 …

“Serçe Sarayı” 5 Mart’ta Başlıyor

Konusu ve yıldızlarla dolu kadrosu ile büyük heyecan yaratan, yurtiçinde ve yurtdışında merakla beklenen Serçe …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir