Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / Samsung Galaxy S5 İle Huzurlu Tatil
samsung galaxy s5 ile huzurlu tatil 660x330 660x330 - Samsung Galaxy S5 İle Huzurlu Tatil
Samsung Galaxy S5 İle Huzurlu Tatil

Samsung Galaxy S5 İle Huzurlu Tatil

Galaxy S5 ile, tatil döneminde hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellik sunuyor. Özellikle toza ve suya karşı dayanıklılık göstererek, tatil ortamında meydana gelebilecek görünmez kazaları en aza indirgiyor ve “Ultra Güç Tasarrufu Modu” ile dışarıda geçireceğiniz zamanları arttırıyor.

“Seçici Odak” Özelliği ile En Güzel Tatil Fotoğrafları Sizinki Olsun
Bunun yanı sıra, yeni Galaxy S5; 16 megapiksellik arka kamerası sayesinde, zahmetsiz ve estetik fotoğraflar çekebilmenize olanak tanıyor. Ayrıca Galaxy S5’in yeni ‘Seçici Odak’ özelliği ile, aynı anda, bir nesnenin belirli bir alanına odaklanmanız ve arka planı bulanıklaştırmanız mümkün… Gelişmiş fotoğraf özellikleri sayesinde, en güzel tatil anlarınızı, yüksek kalitede ve en ilgi çekici şekilde kaydedebilirsiniz.

Film ve Oyunlar ile Boş Zamanlarınızı Değerlendirin
Yeni Galaxy S5’in içeriğinde, yüzlerce filme erişim sunan Samsung Sinema, her zevke uygun oyun seçeneğiyle Gameloft ve müzik dinlemekten vazgeçemeyenler için dijital müzik platformu Deezer gibi birçok uygulama bulunuyor. Galaxy S5’in zengin içeriği sayesinde, tatilde kendinize ayıracağınız zamanı çok daha eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz.

‘Ultra Güç Koruma Modu’  Kritik Anlarda Şarj Tükenme Derdine Son
Gün içinde telefonunuzu şarj etme imkanı bulamadığınız ve günü dışarıda geçireceğiniz durumlarda, Galaxy S5’in, ‘Ultra Güç Koruma Modu’ yardımınıza koşuyor. Bu mod, ekranı siyah beyaz görünüme çeviriyor ve pil tüketimini en aza indirmek için tüm kullanılmayan özellikleri kapatıyor. Galaxy S5, ‘Ultra Güç Koruma Modu’ ile 12 güne kadar bekleme süresine ulaşabilirsiniz.

Tatilinizi en keyifli hale getirebilmek ve geçirdiğiniz zamanın kalitesini arttırabilmek için Samsung Galaxy S5, gereken tüm şartları sağlıyor. Samsung Galaxy S5 ile siz de tatildeki huzur ve mutluluğunuzu arttırabilirsiniz.

Bunu Okuyun!

photoshop motive araci olabilir mi 660x330 310x165 - Photoshop Motive Aracı Olabilir Mi?

Photoshop Motive Aracı Olabilir Mi?

Bedeninizde hiç beğenmediğiniz bir yeriniz var mı? Ya da fazla kilolu musunuz? Photoshop imdadınıza yetişiyor.

samsung galaxy s6 ve galaxy s6 edge turkiyede 660x330 310x165 - Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Türkiye'de!

Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Türkiye’de!

İnci beyazı, safir siyahı, altın platin renk temaları ile Samsung Galaxy S6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir