Ana Sayfa / Denizli / Proloterapi ve Nöroproloterapi Hangi Hastalıklara İyi Geliyor?
proloterapi hangi hastaliklara iyi geliyor 660x330 660x330 - Proloterapi ve Nöroproloterapi Hangi Hastalıklara İyi Geliyor?
Proloterapi ve Nöroproloterapi Hangi Hastalıklara İyi Geliyor?

Proloterapi ve Nöroproloterapi Hangi Hastalıklara İyi Geliyor?

Bilimsel Proloterapi Derneği Başkanı Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Hasan DoğanBir ağrının nedeni bulmak için en uygun yöntemi uygulamak, araştırmak bir hastanın iyileşmesini sağlamak bir doktorun en temel görevidir

Op. Dr. Hasan Doğan, amacının;  vücudun kendi kendini iyileştirme mekanizmasını harekete geçirerek ilaç ve ameliyata gerek kalmadan ağrıların tedavisinde oldukça etkili olan bu yöntemi hekimlere anlatmak, Proloterapi’yi ve Nöroproloterapi’yi Türkiye’de yaygınlaştırmak, ulaşılabilir kılmak ve birçok hastanın iyileşmesini sağlamak olduğunu belirtti.

Bilimsel Proloterapi Derneği Kurucusu Op.Dr.Hasan Doğan
Bilimsel Proloterapi Derneği Kurucusu Op.Dr.Hasan Doğan

Hangi Hastalıklara İyi Geliyor?
Op. Dr. Hasan Doğan, Proloterapi ve Nöroproloterapi tedavisinin zayıflamış, eski, işlevselliğini kaybetmiş ağrıya neden olan; eklemleri, kıkırdakları, tendonları, ligamentleri ( bağları ) ve kasları güçlendirmek ve tekrar eski haline getirmek için uygulanan enjeksiyon tedavisi olduğunu, bel ve boyun fıtığı, eklem, diz, kalça ağrıları, donmuş omuz, topuk dikeni, tenisçi dirseği, huzursuz ayak ve popo sendromu, zona ağrıları, romatizmal kronik ağrılarda uzun soluklu kalıcı etki sağladığını belirtti.  Nöroproloterapi’ nin ise kronik ağrıların en kısa zamanda ve en hızlı şekilde iyileşme göstermesi için yapılan,  en etkili sağaltım yöntemi ( tedavi ve terapi yöntemi ) olduğunu söyledi ve diğer refleks tedaviler gibi sadece ağrıyı geçirmekle kalmadığını, kalıcı olarak iyileşme sağladığını sözlerine ekledi.

Proloterapi ve Nöroproloterapi Nasıl Uygulanıyor?
Proloterapi ve Nöroproloterapi Nasıl Uygulanıyor?

Proloterapi ve Nöroproloterapi Nasıl Uygulanıyor?
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Hasan Doğan,  “Kök hücre oluşumunun arttırılmasını sağlayan enjeksiyon uygulaması Proloterapi ile ağrıya neden olan hasar görmüş dokular yeniden canlandırılıyor. Proloterapi ile omurga ve boyun dengesi düzeltiliyor, böylece ağrının nedeni ortadan kaldırılıyor” dedi. Nöroproloterapi’nin ise kronik ağrıların en kısa zamanda ve en hızlı şekilde iyileşme göstermesi için yapıldığına dikkat çekti.

Bunu Okuyun!

soguk havalarda kronik agrilar artiyor 660x330 310x165 - Soğuk Havalarda Kronik Ağrılar Artıyor

Soğuk Havalarda Kronik Ağrılar Artıyor

Soğuk kış günlerinde, diz ve kalça gibi eklem ağrılarından şikâyet edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

okul cantasinin kilosunun yani sira seklide onemli 660x330 310x165 - Okul Çantasının Kilosunun Yanı Sıra Şeklide Önemli!

Okul Çantasının Kilosunun Yanı Sıra Şeklide Önemli!

Ağır çantalar ve duruş bozuklukları çocuklarda omurga sorunlarına neden oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir