Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / Netmarble, Beklenen Mobil Oyunu IDEA’nın Açıklamasını Yaptı
netmarble beklenen mobil oyunu ideanin aciklamasini yapti 660x330 - Netmarble, Beklenen Mobil Oyunu IDEA’nın Açıklamasını Yaptı
Netmarble, Beklenen Mobil Oyunu

Netmarble, Beklenen Mobil Oyunu IDEA’nın Açıklamasını Yaptı

2015 yılının en çok beklenen oyunu IDEA’nın Temmuz ayında önce Kore’de açılacağını ve daha sonra Kuzey Amerika’da açılacağını duyurdu.

Büyük ölçekli, gerçek zamanlı, ünlü besteci Steve Jablonsky’nin bestelediği müzikler ile desteklenen lonca savaşları, oyunculara mobil cihazlarda inanılmaz bir çevrimiçi RPG deneyimi sunuyor.

“IDEA, loncanızla yapacağını büyük ölçekli ve gerçek zamanlı savaş ile gerçek bir çevrimiçi RPG efsanesi sunuyor,” diyen Netmarble Npark temsilcisi Hong Kyu Kim açıklamasına şunları da ekledi: “Tıpkı çevrimiçi bir bilgisayar oyununda olduğu gibi, oyuncular mobil cihazlarını kullanarak savaş heyecanını tamamen yaşayacak.”

“IDEA, Netmarble Npark’ın geliştirme kapasitesi ve Netmarble’ın başarıya giden yolu birleşince rekor kıracak bir mobil projesi olacak,” diyen Netmarble temsilcisi Youngsig Kwon şunları da ekledi: “ Bu oyunun, Kore’de geliştirilmiş mobil RPG oyunlarını bu türde dünyanın en iyisi yapmak için bir şans olduğunu düşünüyoruz.”

Yüksek kalitedeki çarpıcı grafikleri ile IDEA, maksimum 21’e 21 geniş ölçekli ve gerçek zamanlı parti oyunu ile diğer mobil oyunlara göre eşsiz bir savaş deneyimi sunuyor. IDEA 80’den fazla haritası ve 9 farklı teması ile oyuncuları büyük dünyasına çekiyor. Vahşi Savaşçı, Suikastçı ve Büyücü rollerinden birine bürünen oyuncular 3151 çeşit ekipmanı özelleştirerek ve çeşitli yetenek birleşimlerini kullanarak stratejik hareketler oluşturabiliyor.

Steve Jablonsky, engin dünyaları 22 farklı bölgeyi temsil eden temalarla doldurarak IDEA’ya can veriyor. Transformers, Pearl Harbor veThe Island gibi Hollywood filmlerindeki çalışmalarıyla bilinen besteci, duygusal sahnelere ve savaşın yarattığı kaosa mükemmel şekilde uyan notaları ile IDEA’da tüm yeteneğini sergiliyor.

IDEA tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Not: IDEA geçici bir isimdir. Oyun farklı bir isimle oyunseverlerle buluşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir