Ana Sayfa / Haber Canbazı / Magazin / Kanal D “Kayıp” Dizisinde Final
kanal d kayip dizinde final 660x330 660x330 - Kanal D "Kayıp" Dizisinde Final
Kanal D "Kayıp" Dizisinde Final

Kanal D “Kayıp” Dizisinde Final

Çok olmadı 13 Eylül 2013 akşamı Kanal D ekranlarında “Kayıp” dizisinin ilk bölümü yayınlanmıştı. Dram ve Gerilim içerikli bir polisye diziydi. 27 Ocak 2014’de 18.Bölümü yayınlandı ve erken bir final yaptı.

Dizi o kadar güzel kurgulanmıştı ki izleyicileri sürükledi durdu. Zaman zaman yayın saati ve günü değişti. Eğer sevdiyseniz bir diziyi fark etmiyor yayın saati ve günü onu takip ediyorsunuz. Mete Horozoğlu “Mehmet Kantarcı” rolü ile adeta bütünleşmişti. Aslı Enver ise “Özlem Albayrak” rolünde karşımıza çıktı. İlker Kale yani “Faik Şaşmaz” rolü ile bizleri hep şaşırtmaya devam etti. “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizi ile tanıdığımız Kaan Taşaner “Kemal Özdemir” ile yıllarca önce çekim yaptıkları bir otelde karşılaşmıştık. Kendisine ” birgün öyle bir dizi yapacaksın ki aklımızdan çıkmayacaksın” demişti. Öyle de olduğu değil mi? Dolunay Soysert “Leyla Şarman Özdemir” bizlere bir annenin mücadelesini ne güzelde yansıttı. Kürşat Alnıaçık “Murat Şarman” ilk gördüğümüzde bu kişide kim bir yerden hatırlıyorum dediğimiz sonra da “Aaaa Kurtlar Vadisi, Deli Yürek” diye cevap verdiğimiz bir oyuncu oldu. Ödüllü oyuncu Menderes Samancılar deneyimini diziye “Hasan Deliorman” rolü ile aktarması müthişti.

Kayıp dizi 18 bölüm boyunca merak içinde takip ettim. Geçtiğimiz günlerde dizide “Metin Sönmez” Yıldıray Şahinler bir tweet atmıştı. “#Kayıp için gösterdiğiniz sevgiye çok teşekkürler.Ama artık üzmeyin kendinizi.Son iki bölümün keyfini çıkarın.” Gerçekten son iki bölümün keyfini çıkararak izledim.

Hatta 5 Aralık 2013’de Bumerang Ödül töreninden dönerken “Esenler Otogarı”da dizinin bir bölümün çekimlerine rastladım. Dizinin montajını yaparlarken atladıkları bir hatayı o anda fark ettim. Facebook sayfamdan arkadaşlarımla da paylaşmıştım. Aslı Enver dizi boyunca topuklu ayakkabı giyiyordu. Havanın soğumasından dolayı prova esnasında çizme giymişti. Daha sonra tekrar topuklu ayakkabılarını giydi. Ama montaj esnasında bu ayrıntı atlamıştı.

“Kayıp” dizi ve Kanal D ekibine teşekkür ederiz. Gözlerimin dolu dolu olduğu bir final yaşattınız.

Öğrenmek, Keşfetmektir.

bulent vural 250x250 - Kanal D "Kayıp" Dizisinde Final

Yazar hakkında

Bülent Vural
Kule Canbazı Editörü
www.bulentvural.com

Bunu Okuyun!

yeni blog ve web siteleri ile tanisma firsati 660x330 310x165 - Bumerang Ödülleri Yarışmasından Kazandıklarımız

Bumerang Ödülleri Yarışmasından Kazandıklarımız

Kule Canbazı olarak katıldığımız 4.Bumerang Ödülleri yarışmasında kazandıklarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

seksenlerde tarihi bir an 660x330 310x165 - Seksenler'de Tarihi Bir An

Seksenler’de Tarihi Bir An

Trt1’in fenomen dizisi Seksenler, izleyenler tarihi bir an yaşatmaya hazırlanıyor. Kuleli  Askeri Lisesi, kapılarını ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir