Ana Sayfa / Yaşam / Alışveriş / Kadınların Sevdiği Erkek Kokuları
kadinlarin sevdigi erkek kokulari 660x330 660x330 - Kadınların Sevdiği Erkek Kokuları
Kadınların Sevdiği Erkek Kokuları

Kadınların Sevdiği Erkek Kokuları

Birini beğenmekte koku çok önemli bir faktördür. Kadınların da erkeklerde en çok dikkat ettiği özelliklerden biri güzel kokmalarıdır.

Feromon içeren ve bu yüzden kadınların arzularını uyandırıp, o kokuyu süren erkeğin çekiciliğini arttıran bazı parfümler var. İşte o kokuların hangileri olduğu sizler için araştırıldı.

Baştan çıkaran vanilya kokusu
Tıpkı çikolata gibi tatlı ve davetkâr bir koku olan vanilya kokusu, erkekte de kadında da cinsel çekiciliği arttırır. Kadınlar vanilya kokulu erkekleri daha çekici bulurlar. Jean Paul Gaultier Le Male, vanilya kokmak isteyen erkekler için ideal bir erkek parfümü.

Paçulinin afrodizyak etkisi
Paçuli son yılların gözde kokularından biri. Uzmanları, paçulinin afrodizyak etkisinin yanı sıra gerçekten çok güzel bir parfüm kokusu olduğunun altını çiziliyor. Uzmanlar, paçulinin fiziksel enerjiyi de arttırdığına inanıyor.  Paçulinin etkisinden yararlanmak isteyen beylere öneri Hugo Boss Bottled No.6. Paçuli, meşe yosunu, sedir, bergamot, kehribar ve misk notalarına sahip bu parfüm, günlük kullanım için de çok uygun.

Erkeksi bir koku: Misk
Misk kokusu çoğu kişi tarafından çok erkeksi olarak algılanır ve bazıları tarafından erkek feromonlarıyla ilişkilendirilir. Bir çok kadının erkeksiliği çekici bulduğunu söylüyor ve misk kokulu erkek parfümlerin kadınların favorileri arasında yer aldığını belirtiliyor. Misk kokulu erkek parfümü önerisi ise Tom Ford Noir.

Karabiber kokusundan gelen enerji
Karabiber kokusu, tazeliği sayesinde enerji verici ve uyarıcı bir etkiye sahiptir.  Enerjik ve canlı erkekleri beğenen kadınlar, karabiber kokularından etkileniyorlar. Dip notasında karabiber bulunan Burberry The Beat For Men, tam enerjinizi yansıtacak bir erkek parfümü.

Ylang Ylang’ı mutlaka deneyin
Daha önce ylang ylang kokusunu denemediyseniz mutlaka denemelisiniz. Ylang Ylang, bir çok insanın içini kıpır kıpır yapan bir etkiye sahip. Uzmanlara göre bu koku kadınlarda, sohbet etme isteği uyandırıyor. Kadınları etkilemek içn sohbet hiç fena br başlangıç sayılmaz. İçeriğinde Ylnag Ylang bulunduran Cerruti 1881 Pour Homme erkek parfümü ile sohbet çok koyulaşacak!

Kadın kalbini yumuşatan yasemin kokusu
Yaseminin hafif ve narin kokusu, kadının kalbini yumuşatacak ve duvarlarını yıkması için ona cesaret verecektir. Yeteri kadar çaba göstermeye hazır ve duyarlı bir erkekseniz yasemin kokusunu bir mutlaka denemelisiniz. Yasemin kokmak isteyen erkekler için öneri ise Yves Saint Laurent Jazz.

Bunu Okuyun!

kim demis erkekler aglamaz diye 660x330 310x165 - Kim Demiş Erkekler Ağlamaz Diye!

Kim Demiş Erkekler Ağlamaz Diye!

Bilirsiniz “Erkekler Ağlamaz” derler. Erkekler yetiştirmelerinden dolayı

pembe heyecanin sende bir parcasi ol 660x330 310x165 - Pembe Heyecanın Sen de Bir Parçası Ol!

Pembe Heyecanın Sen de Bir Parçası Ol!

Meme Kanseri Farkındalığı’nı arttırmak için yapılan hoş sürpriz tüm kadınları harekete geçirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir