Ana Sayfa / Yazar Cafe / Hayatta Hiçbir Şey Tesadüf Değildir
Hayatta Hiçbir Şey Tesadüf Değildir

Hayatta Hiçbir Şey Tesadüf Değildir

On Derin Ayak İzi
On Derin Ayak İzi

Spiritüel konulara ve kişisel gelişim ile yoğrulmuş kitaplara ilgimi bilen arkadaşlarım geçenlerde Lüset Kohen Fins ” On Derin Ayak İzi” isimli kitabını hediye ettiler.

Kitap çok samimi üslupta yazıldığı için çok rahat yorulmadan okuyabiliyorsunuz. “On Derin Ayak İzi” başarılı bir kurgu ve Tibet’de birçok Budist’in ibadet niyetli kayalara oydukları mantralarından oluşuyor.

Kitap ve yazar hakkında biraz araştırma yaptığımda Lüset Kohen Fins ‘in New York’ta 4 yıl boyunca NYC Food & Mood adlı bir şehir rehberini çıkarmış ve yayımcılık yapmış biri olarak karşıma çıktı. “On Derin Ayak İzi” ilk olarak İngilizce yayınlanmış ve yazarın kendi çevirmesi ile Türkiye’de yayınlamış.

“On Derin Ayak İzi” için çok güzel bir trailler hazırlamışlar izlemenizi öneririm.

Kitabın Facebook sayfasını beğenebilir yazar ve kitap hakkındaki gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/lusetkohenfins

Şubat 2013’de Uluslararası HarperCollins / Authonomy Ödülü’nü alan kitap Zhuizm düşünce akımının mantraları, hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını ve her şeyin zamanla amacına yönelik olduğunu vurgulayan “On Derin Ayak İzi” kitabını okumanızı öneriyorum.

Öğrenmek, Keşfetmektir.

Yazar hakkında

Bülent Vural

Kule Canbazı Editörü
www.bulentvural.com

Bunu Okuyun!

Bir Ay Ömrünüz Kaldığını Bilseydiniz, Nasıl Yaşardınız?

Yahudi bir iş adamı bir gölde balık tutarken oltasına çok değişik bir balık takılmış.

Hayat Mücadele Midir?

Bazıları, ‘hayat mücadeledir,’ bazıları da, mücadele hayattır, derler. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir