meta name="description" content="Hayatı Aktüel olarak yaşıyor. Pop-Kültür'den uzak kalmak istemiyor.Teknolojiyi yakından takip ediyor.Geek Haber'de nedir diye mi soruyorsunuz? O zaman Kule Canbazı ilginizi çekecektir..."/>
Ana Sayfa / Canbaz Mag / Elbisenin Rengi Twitter’da Markalara Yaradı

Elbisenin Rengi Twitter’da Markalara Yaradı

21 yaşındaki İskoç şarkıcı Caitlin McNeill tarafından paylaşılan bir elbise fotoğrafı Twitter’da kıyamet kopardı.

Elbisenin “mavi-siyah” mı yoksa “beyaz-altın sarısı” mı olduğu ile ilgili süren tartışma bir anda tüm dünyaya yayıldı ve milyonlarca insan #thedress hashtag’i ile fikrini paylaşmaya başladı. Tüm dünyada bir anda trend topic olan bu tartışmanın yarattığı fırsatı kaçırmayan markalar da birbirinden esprili Tweet’lerle seslerini duyurdu. Markalar için, gerçek zamanlı pazarlama imkanı sunan Twitter’daki bu anlık dalgalar, markaların binlerce kez Retweet edilen Tweet’lerle kendilerinden söz edilmesini sağlıyor.

Markaların paylaştıkları yaratıcı bu Tweet’ler binlerce yeni takipçi de sağlıyor. Türkiye’deki pek çok firmanın kaçırmadığı bu elbise tartışmasına dair paylaşılan yaratıcı pazarlama Tweet’lerinden birkaçını sizler için derledik.

Bunu Okuyun!

sosyal aglarda sahte hesap acmak suc sayilacak kanguru haber com 660x330 310x165 - Sosyal Ağlarda Sahte Hesap Açmak Suç Sayılacak!

Sosyal Ağlarda Sahte Hesap Açmak Suç Sayılacak!

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlar üzerinde sahte hesap açmak,

her 5 kisiden 1i sosyal aglarda is ariyor 660x330 310x165 - Her 5 Kişiden 1’i Sosyal Ağlarda İş Arıyor

Her 5 Kişiden 1’i Sosyal Ağlarda İş Arıyor

Türkiye’nin en büyük izinli veritabanına sahip online pazar araştırma şirketi DORinsight’ın gerçekleştirdiği sosyal medya araştırması,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir