Ana Sayfa / Haber Canbazı / Magazin / Doğduğunuz Aya Göre Siz
dogdugunuz aya gore siz ve burclar 660x330 660x330 - Doğduğunuz Aya Göre Siz
Doğduğunuz Aya Göre Siz

Doğduğunuz Aya Göre Siz

Burçlar hayatımızın her anında var. İlk kez birisiyle tanıştığımızda bile ilk sorduğumuz soru “Hangi ayda doğdun?”… Eğer burçların hangi aya ait olduğunu biliyorsanız. ” Kasım mı? Aaa Akrep Burcusun” diye cevabı verirsiniz…

Bir yazar dostum geçenlerde bir email gönderdi. Eğlenceli bilgiler içeriyor.İşte size doğdunuz aya göre siz…

OCAK: Hırslı ve ciddi kişilik. Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever. Akıllı,planlı,programlıdır. Çok çalışkan ve üretkendir. Çok eleştirir… Hassas ve derin hisleri vardır. İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir. Aşırı dikkatlidir. Bünyesi kuvvetlidir. Zor heyecanlanır. Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır. Çocukları sever. Evcil ve sadık bir eş olur. Kolayca kıskanır. Sosyal yönden zayıftır.

ŞUBAT: Somut şeylere önem verir. Değişken,sessiz,utangaç ve ağırkanlı. Kendine güveni pek yok. Dürüst. Özgürlüğüne düşkün. Bazen saldırganlaşır. Kesin olmayan işlerden hoşlanmaz. İnatçıdır. Hayallerinin peşinden gider. Batıl inançlara eğilimlidir.

MART: Çekici kişilik,utangaç vetutucu. Esrarengiz. Cömert ve sempatik. Rahatına düşkün. Hassas. Hizmet etmekten zevk alır. Kolay sinirlenmez. Güvenilir. Nezakete önem verir. İyi bir gözlemcidir. İntikamcıdır. Seyahat etmeyi sever. Dikkat çekmeyi sever. Dekorasyona meraklı. Tempolu müzikleri sever. Çok değişkendir

NİSAN: Aktif ve enerji dolu. Çabuk karar verip çabuk pişman olur. Şefkatlidir. Mantığını dinler. Diplomatiktir. İnsanları teselli etmeyi sever. Dostlarının sıkıntılarıyla ilgilenir. Cesurdur. Maceraperesttir. Sevgi ve ilgisini belli eder. Hafızası güçlüdür.

MAYIS: Sert yapılı. Kolay sinirlenir. İlgi çeker. Fiziki güzelliğe önem verir. Motivasyona ihtiyacı yok. Sistematik çalışır. Hayal kurmayı sever. İleri görüşlü. Kolay sakinleştirilir.. Anlayışlı. Edebiyat ve sanatla ilgili. Evde oturmaktan sıkılır. Çocukları pek sevmez.

HAZİRAN: Aynı anda birden fazla şeyi düşünür. Nazik ve tatlı dillidir. Hassastır kararsızdır. Komik ve eğlencelidir. Konuşkandır. Kolay arkadaş edinir. Kolay incinir. Gribe yatkın bünyesi vardır. Çok inatçıdır.

TEMMUZ: İyi bir sırdaş. Anlaşılması güç. Aşırı gururlu. Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir. Sokulgandır. Kin tutar. Sempatiktir. Yalnız olmayı sever.. Kolay öğrenir. Arkadaş sıkıntısı çekmez. Zor ikna olur. Ağır işleri sever.

AĞUSTOS: Şakalaşmayı sever. Hassas ve ilgilidir, Korkusuzdur.. Liderlik özellikleri vardır. Psikolojiyle ilgilenir. Kolay provoke edilir. Dikkatli tedbirlidir. Hürriyetine düşkündür. Yol göstermeyi sever. Romantiktir.

EYLÜL: Hataları yüze vurur. Detaylarla uğraşır,İyi bir konuşmacı. Sadık ve güvenilir. Sorumluluk almayı sever. Bilgi ve kültüre önem verir. Spor ve seyahati sever. İlişkilerinde seçici. Hislerini kendine saklar.

EKİM: Herkesle sohbeti sever. İlgi odağı olmak ister. Yalancılığı yapmacıklığı sevmez. Arkadaşlarına çok önem verir. Çabuk kırlıp toparlanır. Kararsızdır,duygusaldır. Kendine kolay güvenmez. Etraftan çabuk etkilenir.

KASIM: Eğlenceli kişilik.İnsanları kolay etkiler. Çalışkan ve sorumluluk sahibi. Kontrolü ele almayı sever.. Enerjik çevresini motive eder. İyi bir liderdir. İçten ve yardımseverdir. Adil davranır. Süprizleri sever. Hataları affetmez. İradesi güçlüdür. Derin duyguları sever. Herkesi olduğu gibi kabul eder. Sır saklamayı bilir.

ARALIK: Sadık ve cömert. Sabırsız. Birlikte vakit geçirilmesi eğlenceli. Azimli. Sosyal yönü kuvvetli. Dostlarını kendinden fazla düşünür. Kızgınlığı uzun sürmez. Sevildiğini görmek ister. Espri anlayışı gelişmiş.

Öğrenmek, Keşfetmektir

bulent vural 250x250 - Doğduğunuz Aya Göre Siz

Yazar hakkında

Bülent Vural
Kule Canbazı Editörü
www.bulentvural.com

Bunu Okuyun!

ask ile makarna arasindaki iliski nedir 660x330 310x165 - Aşk ile Makarna Arasındaki İlişki Nedir?

Aşk ile Makarna Arasındaki İlişki Nedir?

Makarna, insan vücudunda mutluluk hormonu olarak bilinen serotoninin salgılanmasına yardımcı olur

eglence ve alisveris icin geri sayim basladi 660x330 310x165 - Eğlence ve Alışveriş İçin Geri Sayım Başladı

Eğlence ve Alışveriş İçin Geri Sayım Başladı

İstanbul’un zengin tarihi geçmişini, kültürünü, alışveriş ve eğlenceyle buluşturan İstanbul Shopping Fest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir