Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / Bir Fikrin mi Var? Yeni Sezon Başlıyor
bir fikrin mi var yeni sezon basliyor 660x330 660x330 - Bir Fikrin mi Var? Yeni Sezon Başlıyor
Bir Fikrin mi Var?

Bir Fikrin mi Var? Yeni Sezon Başlıyor

8 yıldır Türkiye’ nin en büyük girişimcilik yarışması olan birFİKRİNmiVAR?, 9. sezonunda yepyeni fikirlerle ekranlarda olacak.

Yapımcılığını LabX Girişimcilik ve Yatırım Danışmanlığı şirketinin kurucusu Fuat Sami’nin üstlendiği, bugüne kadar sayısız fikrin hayata geçirilerek şirketleşmesini sağlayan program, yeni girişimcilik hikayeleriyle 3 Ocak Cumartesi günü izleyicileriyle buluşacak.

Başladığı günden bu yana toplamda 25.000 fikrin incelenip 600 girişimcinin projelerinin değerlendirildiği birFİKRİNmiVAR? , yine birçok girişimciye 360TV ekranlarında fikirlerini ve projelerini sunma fırsatı vererek hayallerini gerçekleştirecek.

9. sezonunda jüri koltuğunda Fuat Sami (LabX kurucusu, birFİKRİNmiVAR? yapımcısı ve melek yatırımcı), Yalçın Ayaydın (İpekyol, Twist ve Machka markalarının yaratıcısı, Ayaydın – Miroglio Grup Yönetim Kurulu Başkanı) , Zuhal Mansfield (TMG Dış Ticaret Madencilik, MANSFİELD Madencilik Sanayi ve İnşaat Ltd. ile Vera Pera Turizm Yönetim Kurulu Başkanı) , Murat Kolbaşı (Arzum Küçük Ev Aletleri Ceo’su) isimlerinin oturacağı programın sunuculuğunu ise ekranların sevilen ismi ve başarılı sunucu Vatan Şaşmaz yapıyor.

2007’den bu yana çığır açacak, etkili ve fenomen projeleri hayata geçirererek ülke ekonomisine katkıda bulunan birFİKRİNmiVAR?, sadece proje sahiplerinin değil, iş dünyasının ve yatırımcıların da büyük ilgi gösterdiği bir girişimcilik markası haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir