Ana Sayfa / İş Dünyası / Ekonomi-Finans / Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü’ne Sezai Sevgin Atandı
bayindir saglik grubu genel mudurlugune sezai sevgin atandi 660x330 - Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü’ne Sezai Sevgin Atandı
Sezai Sevgin

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü’ne Sezai Sevgin Atandı

Türkiye’de sağlık sektörünün önemli kuruluşları arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu’nun Genel Müdürlük görevine, İş Bankası’nda yönetici olarak çeşitli kademelerde görev alan Sezai Sevgin getirildi.

Sezai Sevgin, atamaya ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Hizmet, kalite ve standardını eşit ve eksiksiz olarak yaygınlaştırmış, tıbbın tüm dallarında mükemmel sağlık hizmeti sunma vizyonuyla yola çıkan Bayındır Sağlık Grubu, önümüzdeki yıllarda bu vizyonuyla sorumlu, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile daha yaygın mahiyette çeşitlendirilmiş kitlelerle temasta olacaktır” dedi.

Sezai Sevgin Kimdir?
Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden 1990 yılında mezun olan Sezai Sevgin, aynı yıl Türkiye İş Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Stajyer Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladı. 1997 yılında İşbank AG’de görevlendirilen Sevgin, 1998 yılında kuruluş çalışmalarına iştirak ettiği Paris Şubesi’nde Müdür Yardımcısı, 2002 yılında aynı şubede Müdür oldu. 2004 yılında Kurumsal Pazarlama Müdürlüğü Grup Müdürü, 2007’de ise Ticari Bankacılık Pazarlama Müdürü olarak atanan Sevgin, 2011 yılında Gebze Kurumsal Şube Müdürlüğü’ne getirildi ve 2013 – 2015 yılları arasında Maslak Kurumsal Şubesi Müdürü olarak görev yaptı. Sevgin, bunun yanı sıra, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İş Merkezleri Yönetim ve İşletim A.Ş., İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., İş Faktoring A.Ş. ve İş Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

Bunu Okuyun!

150 bin hekim e imzayla recete yazacak 660x330 310x165 - 150 Bin Hekim E-İmzayla Reçete Yazacak

150 Bin Hekim E-İmzayla Reçete Yazacak

1 Ocak 2016 tarihi itibariyle SGK anlaşmalı tüm sağlık kuruluşlarında e-reçetelerin e-imza ile yazılma zorunluluğu, …

patrona surpriz dogum gunu hediyesi sosyal medyayi salladi 660x330 310x165 - Patrona Sürpriz Doğum Günü Hediyesi Sosyal Medyayı Salladı

Patrona Sürpriz Doğum Günü Hediyesi Sosyal Medyayı Salladı

Geçtiğimiz günlerde sağlık sektöründe “En İdeal İşveren” olarak adını duyuran Abdi İbrahim İlaç firması bu kez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir