Ana Sayfa / İş Dünyası / Otomobil / “AUTOBEST 2014” Ödülü Hyundai İ10
Hyundai İ10

“AUTOBEST 2014” Ödülü Hyundai İ10

Hyundai İ10, kasım ayında kazandığı “AUTOBEST” ödülünü Varşova’da düzenlenen özel bir törende teslim aldı.

Hyundai açıklamasına göre, Hyundai’nin A segmentindeki modeli Yeni i10, 2013 yılının Kasım ayında, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden birisi olan AUTOBEST’e değer görülmüştü. Hyundai i10, bu prestijli “Yılın Otomobili” ödülünü Varşova’da düzenlenen özel bir törende teslim alarak Türkiye’ye getirdi. Son üç yıl içerisinde, Elantra’dan sonra ikinci kez AUTOBEST ödülünü kazanan Hyundai i10, böylelikle marka imajına da katkıda bulundu.

Hyundai i10 İzmit’te Eylül 2013’te Üretimeye Başlandı
Avrupa’nın gelişmekte olan 15 önemli pazarını kapsayan “AUTOBEST” organizasyonu, deneyimli otomobil gazetecilerinden oluşan jüri üyelerine sahip bulunuyor. Yeni İ10’un üretimine Eylül 2013’te Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda başlandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hyundai Motor Avrupa Başkanı Byung-Kwon Rhim, Hyundai i10 ile bu prestijli ödülü kazanmanın kendileri için çok büyük bir onur olduğunu belirtti.

Sportif tasarımı, malzeme kalitesi ve üretim standartları bakımından en fazla oy alan Yeni i10’un aynı zamanda medya tarafından da insanlara çok iyi tanıtıldığını ifade eden Rhim, bu sayede çok kısa sürede iyi işler başararak markaya yepyeni müşteriler kazandırıldığını bildirdi.

Rhim, “AUTOBEST” in Avrupalı müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni modeller üretmek için kendilerini motive ettiğini de dile getirdi.

Bunu Okuyun!

Sana 63. Yılında 60 Otomobil Hediye Ediyor!

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti ve geleneksel markaları arasında yer alan Sana, 2015’e “tam gaz” girdi!

En İyi Film Oscar’ı “12 Yıllık Esaret” in Oldu

86. Oscar Ödülleri 2 Mart Pazar Günü sahiplerini buldu. Tören Los Angeles Dolby Theatre’da yapıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir