Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / Alibaba.com’dan Kamuoyu Duyurusu
alibaba comdan kamuoyu duyurusu kulecanbazi com 660x330 - Alibaba.com'dan Kamuoyu Duyurusu
Alibaba.com'dan Kamuoyu Duyurusu

Alibaba.com’dan Kamuoyu Duyurusu

Bugün Alibaba.com Türkiye sayfasında görüntülenen bazı şirket profilleri nedeniyle sosyal mecralarda başlatılan kampanya ile ilgili kamuoyu duyurumuzdur.

Görüntülenen şirket ve benzerleri hakkında tüm yasal süreçler başlatılmış olup, sayfalar kapatılmış, konuyla ilgili hukuki ve teknik süreç devam etmektedir.

Alibaba.com’un yürürlükte olan katı ve sıkı ürün listeleme politikaları vardır ve reşit olmayanların dahil olduğu cinsel içerik çağrıştıran veya gösteren veya ima eden her türlü ürünün tanımlanması kesinlikle bu politika dahilinde yasaktır. Listelerimizdeki bu ürünlerin çeşitli üçüncü taraf satıcılarca bildirilmesinin ardından, bunları Alibaba.com genel listeleme politikalarını ihlal ettikleri için listelerimizden çıkarttık ve çıkartmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda, Alibaba.com üzerinde, politikalarımızı benzer şekilde ihlal eden ürünleri tespit etmek için ciddi bir gözden geçirme başlattık. Kullanım şartlarımızı ihlal eden üçüncü taraf satıcılara karşı önlem almaya devam edeceğimizi kamuoyuna duyururuz.

Saygılarımızla,
Alibaba.com

Bunu Okuyun!

yabanci ilac firmalari turkiyede dedektiflige basladi kulecanbazi com 660x330 310x165 - Yabancı İlaç Firmaları Türkiye’de Dedektifliğe Başladı

Yabancı İlaç Firmaları Türkiye’de Dedektifliğe Başladı

Vatandaşlara ait sağlık verilerinin paylaşılıp paylaşılamayacağı tartışıla dursun,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir