Ana Sayfa / Denizli / Ahmet Kazanbal: Benim Dünyam Siyah
Ahmet Kazanbal: Benim Dünyam Siyah

Ahmet Kazanbal: Benim Dünyam Siyah

Ahmet Kazanbal “Siyah Rengarenktir Aslında” kitabıyla dikkatleri çekiyor. Şu sıralar Denizli, İzmir, İstanbul üçlemesinde mekik döşeyen Kazanbal deneyimlerini “Siyah Rengarenktir Aslında” kitabına aktarmış.

Kazanbal “Ağlamaktan korkuyoruz, gülmekten korkuyoruz, istemekten korkuyoruz, rezil olmaktan korkuyoruz, korkudan korkuyoruz. En büyük puntolarda hem de.” diyor.

Kazanbal ” Şöyle bir gerçek var, farkında olmak diye. Bu, hem lanet hem de en kıymetli şey! Bilmediğimden soruyorum. İnsanın her daim mutlu olması mı gerekiyor? Farkında olmak yeterli gibi. Bu zaten başlı başına paradokslu bir mutlu edici. Çocukların ulaşabileceği yerde de saklanabilen sanki?

Hayatımı seviyorum. Bu yüzden karanlıklarımın bile rengârenk olduğunu düşünüyorum. Hemen değil tabii ki de. Pollyanna ile henüz tanışmaya nail olamadım. Belli bir süre sonra bunu düşünüyorum yani. Soğuyunca belki.” diyor Kazanbal ve ekliyor. “Ne kadar geç olursa olsun, genç ölüyoruz. Hep bir şeyler için genç olacağız o yüzden. Yaşayalım gitsin!

Ahmet Kazanbal “Siyah Rengarenktir Aslında” kitabı çıkmadan önce web sitemizin yazarı olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bunu Okuyun!

Hayat Canlıdır

Bir adam Budha’yı denemek istemiş. Kendince Budha’ya her yıl, ‘Tanrı var mıdır?’

MFÖ İzmir’de Sahneye Çıkıyor!

MFÖ, bu kez İzmir’de sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir