Ana Sayfa / Denizli / Ahmet Kazanbal: Benim Dünyam Siyah
ahmet kazanbal benim dunyam siyah 660x330 660x330 - Ahmet Kazanbal: Benim Dünyam Siyah
Ahmet Kazanbal: Benim Dünyam Siyah

Ahmet Kazanbal: Benim Dünyam Siyah

Ahmet Kazanbal “Siyah Rengarenktir Aslında” kitabıyla dikkatleri çekiyor. Şu sıralar Denizli, İzmir, İstanbul üçlemesinde mekik döşeyen Kazanbal deneyimlerini “Siyah Rengarenktir Aslında” kitabına aktarmış.

Kazanbal “Ağlamaktan korkuyoruz, gülmekten korkuyoruz, istemekten korkuyoruz, rezil olmaktan korkuyoruz, korkudan korkuyoruz. En büyük puntolarda hem de.” diyor.

Kazanbal ” Şöyle bir gerçek var, farkında olmak diye. Bu, hem lanet hem de en kıymetli şey! Bilmediğimden soruyorum. İnsanın her daim mutlu olması mı gerekiyor? Farkında olmak yeterli gibi. Bu zaten başlı başına paradokslu bir mutlu edici. Çocukların ulaşabileceği yerde de saklanabilen sanki?

Hayatımı seviyorum. Bu yüzden karanlıklarımın bile rengârenk olduğunu düşünüyorum. Hemen değil tabii ki de. Pollyanna ile henüz tanışmaya nail olamadım. Belli bir süre sonra bunu düşünüyorum yani. Soğuyunca belki.” diyor Kazanbal ve ekliyor. “Ne kadar geç olursa olsun, genç ölüyoruz. Hep bir şeyler için genç olacağız o yüzden. Yaşayalım gitsin!

Ahmet Kazanbal “Siyah Rengarenktir Aslında” kitabı çıkmadan önce web sitemizin yazarı olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bunu Okuyun!

Sıla

Sıla’dan Beşi Bir Yerde Konser

Binlerce hayranıyla bir araya geldiği ve rekorlara imza attığı konserleriyle Türkiye’nin en sevilen kadın sanatçılarının …

denizlinin icme suyu tesislerine alarko carrier hayat veriyor kulecanbazi com 660x330 310x165 - Denizli’nin İçme Suyu Tesislerine Alarko Carrier Hayat Veriyor!

Denizli’nin İçme Suyu Tesislerine Alarko Carrier Hayat Veriyor!

Alarko Carrier’ın Noryl fanlı dalgıç pompaları, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin üçüncü etap merkez, ilçe ve köy …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir