Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Afrika’nın Kalbine Kalbine Dokunmaya Hazır Mısınız?

Afrika’nın Kalbine Kalbine Dokunmaya Hazır Mısınız?

Safari Macerası 3D, sizi üçüncü boyutta gerçek zamanlı mükemmel bir maceraya davet ediyor.

Namibya’nın Pasifik kıyılarından Kilimanjaro’nun zirvesine uzanan bu yolculukta koltuklarınızda kıpırdayamayacaksınız. Üflemeli ateşle çalışan balonla, rehberlerimiz Kevin ve Mara ile buluşacağımız Namibya’ya gidecek ve oradan aslanların, fillerin, suaygılarının, gergedanların ve leoparların dünyasına gireceğiz.

Sırasıyla leoparların anavatanı Waterberg’i ve herhangi bir denize akmayan Okavango nehrini ziyaret edeceğiz. Jipimize atlayıp Chobe Ulusal Parkı’na gidip fil dostlarımızla hasbihal edeceğiz. Ardından, İskoç seyyah Doktor David Livingston’ın rotasına sadık kalarak Zambezi Nehri boyunca muazzam Victoria Şelaleri’nde sonlanan balon yolculuğumuza çıkacağız. Balonda hiç inmeden Tanzanya’ya geçecek, Hemingway’in Afrika’nın en güzel gölü dediği Manyara Gölü üzerinde uçacak, gölün etrafında toplaşmış allı turnaları seyredeceğiz.

Ayaklarımız yeniden yere bastığında soluğu yer kürenin en büyüğü, Ngorongoro Krateri’nde alıyoruz. Buradaki vahşi hayata tanıklığımız bizi doğayla bütünleştirecek. Geceyi burada geçirdikten sonra Serengeti’ye yollanacağız. Son durağımız Kilimanjaro’da gözlerimizin önüne serilen manzara, insanlığın ‘sanayi’ iştahından kurtulan bu harika karşısında bizi yaşam sevinciyle karşılayacak.

Ben Stassen’in yönettiği Safari Macerası 3D (African Safari), 12 Aralık 2014’de Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor. İzlemenizi tavisye ederiz.

Bunu Okuyun!

abluka vizyona giriyor 660x330 310x165 - "Abluka" Vizyona Giriyor

“Abluka” Vizyona Giriyor

20 yıl hapis yattıktan sonra, Kadir şartlı tahliye olur.

olum kampi 660x330 310x165 - Bu Kampa Giren Sağ Çıkmıyor "Ölüm Kampı"

Bu Kampa Giren Sağ Çıkmıyor “Ölüm Kampı”

“Yavru Kurtlar” adlı bir izci ekibi, hafta sonu etkinliği olarak ormanlık bir alanda kamp kurmaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir