Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / 7 Adımda Yormayan Hayat
7 adimda yormayan hayat 660x330 660x330 - 7 Adımda Yormayan Hayat
7 Adımda Yormayan Hayat

7 Adımda Yormayan Hayat

Her yerde internete girip, müzik dinleyip, film izleyebilen ve gününü kuyrukta bekleyerek geçirmeden işlerini halletmen mümkün. Nasıl mı?

Akıllı telefonlar ve internetin hayatımıza girmesi sayesinde normal yollarla saatler sürebilecek işleri, birkaç dokunuşla saniyeler içinde halledebiliyoruz. Günümüzde sosyal ağlar, anlık palaşımlar ile iletişimizi hızlandırdılar. Büyük kapasiteli akıllı telefonlar ise bizi, MP3 çalar, kamera ve fotoğraf makinası taşımaktan kurtardılar. Artık internette eğlenip, müzik dinleyip, film izlemek için masaüstü bilgisayarımıza kavuşacağımız anı iple çekmemize gerek kalmadı. Çünkü bir akıllı telefon, tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek kadar yetenekli.

Faturalarını ödemek için birkaç dokunuş yeterli
Kullandığın bankanın uygulamasına gir ve ödemeni gerçekleştir. Uymadı mı? Faturaları kuurmların kendi sitesine girerek de ödeyebilirsin. Üstelik su, elektrik, doğalgaz, intenet, telefon ve aklına gelebilecek her tür faturayı ödeyebilirsin.

“Yılan” oynamak sıktı mı?
Akıllı telefonların uygulama mağazalarında oynayabileceğin yüzlerce ücretsiz üç boyutlu oyun var.’Yılan’ kendini tekrar ediyor, sana 9 mm veya Deathdome verelim? Vahşi Batı’da suçlu peşinde koşmak ve yaratık avlamak daha zevkli.

O CD çalar ağır değil mi?
Günümüzde çoğu akıllı telefon bulut depolama, microSD kart desteği ve büyük kapasiteyi MP3’lerle doldurmak istemezsen de Turkcell Müzik’in yanında olacak. Milyonlarca şarkı anında emrine âmâde.

Çevreni genişlet
Facebook ile uzun zamandır görmediğin eski arkadaşlarını bulup listene ekleyebilir ve fotoğraflarını, anılarını paylaşabilirsin. Evet, ilkokuldaki o kısa boylu çocuk ne kadar da uzamış değil mi?

Kameran CD çalarından daha ağır duruyor
Full HD çekim yapan bir akıllı telefon profesyonel kameraları ve fotoğraf makinelerini kıskandıracak cinsten sonuçlar veriyor. Her istediğinde kolayca video ve fotoğraf çekebileceğin ve anında paylaşabileceğin bir akıllı telefon hoş olmaz mıydı?

Etkinliklerde ve tatilde de yalnız değilsin
Gazete sayfalarında ‘acaba nereye gitsem, of,fiyatı yükselmiş’ nidaları arasında kaybolduysan, bavul.com sayesinde hem tatil öncesinde hem tatilde kafanı dinleyebilirsin.Bütçe dostu bir tatilde evet demez misin?

Her yerden işine bak
‘Nasılsa patron yarın yok’ deyip işi yarım bırakıp yakalandın mı? Ofisteki bilgisayarına anında ve nerede olursan ol eriş ve yarım kalan dosyalarını tam özellikli bir metin düzenleyiciyle tamamla. Hatta bilgisayarını tamamen uzaktan yönetebilmen de mümkün.

Haber Kaynağı: Turkcelli Hayat

Bunu Okuyun!

yandex artik elfce ceviri yapiyor 660x330 310x165 - Yandex, Artık Elfçe Çeviri Yapıyor

Yandex, Artık Elfçe Çeviri Yapıyor

Yandex.Çeviri’ye yeni bir dil daha eklendi.

telefonunuz 45g uyumlu mu 660x330 310x165 - Telefonunuz 4.5G Uyumlu mu?

Telefonunuz 4.5G Uyumlu mu?

Yapılan ihaleyle birlikte 4.5G ihalesine geçiş yapılacağı açıklandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir